Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Maureen Whitehouse: Jídlo jako pokrm duše

Knihy

Maureen Whitehouse: Jídlo jako pokrm duše

Hodnocení: 1x
  • 4

V knize Jídlo jako pokrm duše najdete spoustu velmi užitečných informací o různých typech stravy a jejich vlivu na lidské tělo, včetně seznamu bio-prodejen v Čechách i na Slovensku. Pokud respektujeme svou duši a jsme s ní spojeni, můžeme získat naprosto odlišný přístup ke stravě - pak můžeme jíst cokoli, co chceme, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Jídlo jako pokrm duše
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Maureen Whitehouse: Jídlo jako pokrm duše koupíte i tady

Specifikace Maureen Whitehouse: Jídlo jako pokrm duše

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 232 Kč

Pokud respektujeme svou duši a jsme s ní spojeni, můžeme získat naprosto odlišný přístup ke stravě. Smíme jíst cokoli, co chceme, kdykoli to chceme, pokud to opravdu podporuje naše spojení s naším bož ... a dál?

Produkt Maureen Whitehouse: Jídlo jako pokrm duše

Maureen Whitehouse: Jídlo jako pokrm duše - parametry

Název produktu: Maureen Whitehouse: Jídlo jako pokrm duše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 232 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V knize Jídlo jako pokrm duše najdete spoustu velmi užitečných informací o různých typech stravy a jejich vlivu na lidské tělo, včetně seznamu bio-prodejen v Čechách i na Slovensku. Pokud respektujeme svou duši a jsme s ní spojeni, můžeme získat naprosto odlišný přístup ke stravě - pak můžeme jíst cokoli, co chceme, kdykoli to chceme. Tato kniha nás jedinečným způsobem seznámí s různými typy stravy a jejím vlivem na lidské tělo. Stranou nezůstává ani etický pohled na to, čím se dennodenně stravujeme.

Jaké jídlo opravdu oslavuje lidského ducha a podporuje spojení každého jednotlivce s jeho duší, a které to naopak nedělá? Odpověď je snadná -  nejvýživnější strava je ta, která je vědomě pěstovaná, láskyplně vybíraná i připravovaná a nekonzumovaná bezmyšlenkovitě. Popis Úryvek z úvodu:

(...) Poznala jsem, že když ke stravě přistupuji s cílem nasytit duši, jde o osvobozující zážitek a dovoluje mi to, abych si uvědomila následující: "Nejsem jen tělo! Jsem věčná bytost." Když se na přijímání potravy díváme z tohoto pohledu, naplňuje nás to duchem a my zažíváme širší, vyšší a hlubší zkušenost, která způsobí, že nám jídlo přinese maximální uspokojení. Není důležité jenom to, co jíme, ale také to, jak se na toto přijímání potravy díváme.

Tato kniha se zaměřuje na poskytnutí jasných a stručných informací o způsobech konzumace jídla, které nejlépe podpoří vaše spojení s duší. Nejprve je prozkoumejte a  potom přizpůsobte svému životnímu stylu, zvykům, tomu, co máte rádi a rádi nemáte. Vy sami se můžete rozhodnout, jak rady z této knihy využijete ve svůj prospěch. Pouze vy znáte cestu, která je pro vás ta správná. To zdůrazňuji. Vy ji znáte! Nikdo jiný. Pokud jste ve spojení se svou duší a jste si toho skutečně vědomi, potom se dobře znáte a víte, jak máte nejlépe postupovat.

Ještě vám chci doporučit jednu věc - mějte se rádi.

Pokud si začnete všímat, jestli sebeláska je - nebo není - přítomna při procesu přijímání potravy, potom naprosto přirozeně přijdou změny a vy brzy budete naladěni na vnitřní duševní pokyny, jež povedou ke klidu a dokonalosti. Potom budete automaticky jíst jen to, co je zdravé a v přírodním stavu.

Počet stran: 344

Rozměry: 160 x 230 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy o zdravé výživě.

Další informace o knize Jídlo jako pokrm duše naleznete v článku Proč si máme nasytit duši?. Ak sme v spojení so svojou dušou, môžeme jesť, čo chceme, pokiaľ to podporuje naše spojenie s božstvom. V tejto knihe nájdete množstvo veľmi užitočných informácií a rád ohľadne toho, ako sa stravovať ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.