Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Maturita Activator

Učebnice/Odborná literatura

Maturita Activator

Hodnocení: 1x
  • 4

Bestseller pro přípravu studentů k maturitě na různých typech škol. Komplexní učebnice/cvičebnice pro intenzivní přípravu k základní úrovni nové maturity z angličtiny – vydaná přímo pro český trh. Zahrnuje modelové psané texty, zkouškové strategie, tipy a návody, jak úspěšně zdolat nástrahy maturity.Úrovně: úroveň ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Maturita Activator koupíte i tady

Specifikace Maturita Activator

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 417 Kč

Bestseller pro přípravu studentů k maturitě na různých typech škol. Komplexní učebnice/cvičebnice pro intenzivní přípravu k základní úrovni nové maturity z angličtiny – vydaná přímo pro český trh. Zah ... a dál?

Produkt Maturita Activator

Maturita Activator - parametry

Název produktu: Maturita Activator
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 417 Kč
Maximální cena: 557 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bestseller pro přípravu studentů k maturitě na různých typech škol. Komplexní učebnice/cvičebnice pro intenzivní přípravu k základní úrovni nové maturity z angličtiny – vydaná přímo pro český trh. Zahrnuje modelové psané texty, zkouškové strategie, tipy a návody, jak úspěšně zdolat nástrahy maturity.Úrovně: úroveň B1Věková úroveň: 16 - 19/20 letPočet hodin: základní materiál na 90 vyučovacích hodin až do 120Počet lekcí: 12 lekcí (Thematic Part)

Výhody Maturita Activator:Vydáno speciálně pro českou maturitní zkoušku v základní úrovni obtížnostiIdeální pro shrnutí a upevnění učiva v průběhu posledního ročníku SŠUnikátní spojení učebnice, pracovního sešitu a cvičebnice pro samostatnou přípravuReferenční část s podrobnými zkouškovými strategiemi ke všem dovednostem a množství cvičení s výsledkyPoužití českého jazyka podle maturitního zadáníZahrnuje modelové psané texty, zkouškové strategie, tipy a návody, jak úspěšně zdolat nástrahy zkouškyThematic Part – 12 maturitních témat s intenzivním procvičováním všech typů maturitních úloh (tato část se používá jako učebnice, klíč je pouze v metodické příručce)Obsahuje tematickou slovní zásobu s českým překlademPřehled všech gramatických jevů s cvičeními a klíčem v Grammar PartPřipravené testy a podpora kopírovatelných materiálů pro učiteleUrčeno pro školní výuku i pro samostudiumPodpora psaní krok za krokemŘada doplňkových materiálů / popisy obrázků, přepisy nahrávek, klíče/Návaznost na jakoukoli používanou kurzovou učebniciCenově velmi výhodný výukový materiálJednoduchá orientace podle barevPřepisy nahrávek k Audio CD součástí učebnice

Vydáno přímo pro český trh: Slovní zásoba k jednotlivým lekcím s českým překladem

Použití českého jazyka dle maturitního zadání

Procvičování maturitních témat

Podrobný popis zkouškových strategií a všeobecných dovedností pro ústní i písemnou část maturity a aktivní komunikaci

Učebnice zahrnuta v ŠVP pro Real Life Podpora pro učitele:Metodická příručka pro učitele obsahuje:

kopírovatelné gramatické testy, testy na slovní zásobu

poznámky ke každé lekci

extra kulturní informace a terminologii

fotokopírovatelné materiály ke každé lekci

klíč k učebnicia pracovnímu sešitu

Obsah a ukázkové stránky na webu

Moderní výukové prostředky:

Pack audio CD pro studenty k učebnici

Samostně prodejný, doplňkový interaktivní software „Maturitní procvičování“ /není součástí kurzu/ s množstvím různorodých cvičení ke gramatickým jevům, procvičování slovní zásoby, texty Intenzivní příprava k maturitě - Anglický jazyk - základníí úroveň obtížnosti. Longman Maturita Activator představuje zcela novou učebnici určenou pro závěrečnou intenzivní přípravu k základní úrovni nové maturity z angličtiny. Kniha je připravena v souladu se strukturou nové maturitní zkoušky. Český jazyk je použit dle maturitního zadání, součástí je tematická slovní zásoba s českým překladem, audio materiály pro poslechová cvičení, zkouškové strategie a tipy. Na učebnici spolupracovaly české konzultantky. Rozsah učebnice je 216 str


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.