Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matthias Nöllke: Velká kniha umění slovní sebeobrany

Knihy

Matthias Nöllke: Velká kniha umění slovní sebeobrany

Hodnocení: 1x
  • 4

Kdo je pohotový a ovládá umění slovní sebeobrany, odchází ze slovních šarvátek a potyček jako vítěz a s jistotou zvládá i obtížnou komunikaci. Pojďte se naučit, jak se v náročných situacích blýsknout přesně zacílenou odpovědí. Dozvíte se, jak si ubránit svou suverenitu ve styku s lidmi, kteří se k vám nechovají s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Velká kniha umění slovn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matthias Nöllke: Velká kniha umění slovní sebeobrany koupíte i tady

Specifikace Matthias Nöllke: Velká kniha umění slovní sebeobrany

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 248 Kč

Kdo je pohotový a ovládá umění slovní sebeobrany, odchází ze slovních šarvátek a potyček jako vítěz. Pojďte se naučit, jak si ubránit svou suverenitu ve styku s lidmi, kteří se k vám nechovají s respe ... a dál?

Produkt Matthias Nöllke: Velká kniha umění slovní sebeobrany

Matthias Nöllke: Velká kniha umění slovní sebeobrany - parametry

Název produktu: Matthias Nöllke: Velká kniha umění slovní sebeobrany
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kdo je pohotový a ovládá umění slovní sebeobrany, odchází ze slovních šarvátek a potyček jako vítěz a s jistotou zvládá i obtížnou komunikaci. Pojďte se naučit, jak se v náročných situacích blýsknout přesně zacílenou odpovědí. Dozvíte se, jak si ubránit svou suverenitu ve styku s lidmi, kteří se k vám nechovají s respektem, jak odrazit dotěrné či neférové otázky, jak zvolit správná slova či které techniky je možné natrénovat, aby vaše reakce pak byly co nejtrefnější. Na mnoha příkladech uvidíte a v cvičeních si natrénujete, jak využívat také řeč těla, jak odvrátit nepřiměřenou kritiku, jak být pohotový před publikem či co dělat, když druhý vybuchuje vztekem. Ať už v osobním životě či v práci: ten, kdo se umí suverénně vypořádat s neoprávněnými útoky, má více času a energie pro opravdu důležité věci.O autoroviDr. Matthias NöllkeNabízí ve své vlastní agentuře v Mnichově (SRN) jazykové korektury a kompletní redakční zpracování textů, tvorbu textů podle zadání a řadu dalších jazykových služeb pro fi remní i soukromou komunikaci, vztahy s veřejností (public relations) a pro literární účely. Přispívá jako nezávislý novinář do nejrůznějších médií. Spolupracuje s významnou německou rozhlasovou stanicí Bayerischer Rundfunk, s řadou nakladatelství a s fi rmami z nejrůznějších oborů působnosti. Ve svých knihách se věnuje sebezdokonalování, rozvoji osobnosti a manažerským dovednostem. Kromě knihy věnované účinnému, pohotovému a vtipnému reagování na slovní útoky a provokace (Umění slovní sebe obrany) napsal také publikace o správném a efektivním rozhodování v práci i v soukromí (Rozhodování), o zlepšování tvůrčích schopností (Naučte se myslet kreativně), a rovněž o tom, co vše musejí vědět manažeři, aby mohli úspěšně řídit sami sebe, druhé lidi, týmy i celé firmy (Praktický management).Z obsahuO autorovi 7Předmluva 8 Chceme pohotově reagovat - ale jak? 9Drzost vždy nevítězí 9Převážně nevážně 12Cíl: Braňte vlastní suverenitu 13Musíte reagovat okamžitě 16Jak se bránit otravům 17Slovní sebeobrana jako hra 19Jak můžete využít tuto knihu 191. První lekce: Řeč těla 21Slovní sebeobrana začíná řečí těla 22Vše je otázkou postoje 23Jak používat gesta 28A co vaše mimika? 29Oční kontakt 30Jak používat hlas 322. Druhá lekce: Jak chápat a prolomit blokádu 39Proč se "něco takového" nestává jen vám 40Jak jednáme 41Proč jsme tolik blokovaní 42Jak prolomíte blokádu 433. Třetí lekce: Jednoduché techniky 53Prostě něco řekněte 54Instantní věty 55Absurdní divadlo 624. Čtvrtá lekce: Jak reagovat na nepřiměřenou kritiku 71Narušené sebevědomí 72Nespravedlivý názor 73Pohled z druhé strany 75Otázky 77Jízlivé komplimenty 80Přetlumočení 825. Pátá lekce: Jak reagovat na vztek? 91Kumulovaný výdej energie 92Když se někdo vzteká, zůstaňte suverénní 93"Umlčení" 95 Dvě pravidla pro zvládání vzteku 98Vztekací sklep 100Diplomatický jazyk 101Chraňte si svou lidskou důstojnost 103Smíme využít situace, kdy se ostatní neovládají? 1056. Šestá lekce: Jak odrážet rány pod pás 109Velká škodolibost 110P


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.