Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matthew Bunson: Encyklopedie Agathy Christie

Knihy

Matthew Bunson: Encyklopedie Agathy Christie

Hodnocení: 1x
  • 4

- Zevrubný životopis Agathy Christie, přinášející nový pohled na spisovatelčino tajemné zmizení v roce 1926. - Detailní přehled všech detektivních románů, povídek a povídkových souborů s nástinem zápletky… a bez prozrazení rozuzlení! - Medailonky nejvýznamnějších a nejoblíbenějších postav. - Podrobné informace o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Encyklopedie Agathy Chr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matthew Bunson: Encyklopedie Agathy Christie koupíte i tady

Specifikace Matthew Bunson: Encyklopedie Agathy Christie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 319 Kč

Zevrubný životopis Agathy Christie, přinášející nový pohled na spisovatelčino tajemné zmizení v roce 1926. - Detailní přehled všech detektivních románů, povídek a povídkových souborů s nástinem záplet ... a dál?

Produkt Matthew Bunson: Encyklopedie Agathy Christie

Matthew Bunson: Encyklopedie Agathy Christie - parametry

Název produktu: Matthew Bunson: Encyklopedie Agathy Christie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

- Zevrubný životopis Agathy Christie, přinášející nový pohled na spisovatelčino tajemné zmizení v roce 1926. - Detailní přehled všech detektivních románů, povídek a povídkových souborů s nástinem zápletky… a bez prozrazení rozuzlení! - Medailonky nejvýznamnějších a nejoblíbenějších postav. - Podrobné informace o divadelních, filmových a televizních adaptacích a o význačných hercích, kteří postavy z autorčiných detektivek nezapomenutelně ztvárnili. - Množství ilustrací, reprodukcí vzácných knižních obálek, plakátů a snímků z filmů. Publikace: Encyklopedie Agathy Christie - Matthew Bunson. Ať už jste skalními fanoušky díla "královny zločinu", nebo jen

příležitostnými čtenáři detektivek, vše, co jste kdy potřebovali,

potřebujete nebo budete potřebovat vědět o životě a díle Agathy

Christie, najdete v této obsáhlé, přehledně vypravené a obrazovým

materiálem vybavené knize. Publikace: Encyklopedie Agathy Christie - Matthew Bunson. AĹĄ uĹľ jste skalnĂ­mi fanoušky dĂ­la "královny zloÄŤinu", nebo jen příleĹľitostnĂ˝mi ÄŤtenáři detektivek, vše, co jste kdy potĹ™ebovali, potĹ™ebujete nebo budete potĹ™ebovat vÄ›dÄ›t o ĹľivotÄ› a dĂ­le Agathy Christie, najdete v tĂ©to obsáhlĂ©, pĹ™ehlednÄ› vypravenĂ© a obrazovĂ˝m materiálem vybavenĂ© knize.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.