MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen MATTEL UNO - karty

Karetní hry

MATTEL UNO - karty

Hodnocení: 6x
 • 3.16667
EAN: 5011363533079

Uno je rychlá a zábavná hra založená na principu přebíjení karet na základě barvy a čísel na kartách. Vítězem je ten, kdo se jako první zbaví všech svých karet a zakřičí slovíčko Uno. Hra je vhodná pro 2 - 10 hráčů a děti od 7 let. Hra pomůže dětem trénovat postřeh a soustředění, přitom není vůbec složitá. Vhodná například při čekání na vlak nebo rychlé pobavení s přáteli. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme MATTEL UNO - karty

Nejlevnější nabídky

MATTEL UNO - karty v kostce

Průměrné hodnocení

3,2
 • 3.16667

Na základě 6 hodnocení

64 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti MATTEL UNO - karty

 • skvělá hra pro více hráčů
 • jednoduchá k naučení
 • plastové karty
 • jednoduchá pravidla

Čerstvá hodnocení MATTEL UNO - karty

 • 5

Vašek, 21. března 2017

 • jednoduchá pravidla
 • i pro dospělé
 • pobaví

Tato hra je velice podobná prší. Hodí se nejen pro děti, ale i pro dospělé. Užíváme si s ní dost zábavy.


 • 5

Pavel, 31. prosince 2016

 • skvělá hra pro více hráčů
 • jednoduchá k naučení
 • plastové karty

Skvělá zábava pro více hráčů, když se vám nechce učit nějaká nová hra. Pravidla jsou jednoduchá a doporučuji si je po chvíli upravit, aby hra byla ještě zábavnější


Specifikace MATTEL UNO - karty

Kategorie Karetní hry
Výrobce MATTEL
Nejnižší cena 159 Kč
Věk od 6 - 7 let

Karetní hra UNO je podobná českému Prší, má však o něco více možností a tím větší šmrnc. Obdobně jako v Prší se budete snažit jako první zbavit všech karet, které máte na ruce, přičemž odmazávat je můžete jen na stejnou barvu. Tu jde za pomoci speciálních karet měnit, můžete soupeři vystavit stopku pro dané kolo či nechat ho si dolíznout karty zpět do ruky. Můžete ale například také otočit směr hry. Když máte v ruce poslední kartu, nezapomeňte říci UNO! Uno patří celosvětově mezi nejoblíbenější karetní hry, pro » ... a dál?

Produkt MATTEL UNO - karty

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


MATTEL UNO - karty - parametry

Název produktu: MATTEL UNO - karty
Výrobce: MATTEL
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
 • 3.16667
Věk od 6 - 7 let
Podrobný popis:

Karetní hra pro 2 - 10 hráčů, doporučený věk od 7 let. Oblíbená společenská hra UNO si získá všechny příznivce karetních her. Tato hra se podobá klasickému Prší, ale nabízí však více herních možností, díky čemuž je o něco zajímavější. Úkolem hráčů je zbavit se všech karet, které mají v rukou, přičemž odhazovat lze pouze karty stejné barvy. Oblíbená společenská hra UNO si získá všechny příznivce karetních her. Tato hra se podobá klasickému Prší, ale nabízí však více herních možností, díky čemuž je o něco zajímavější. Úkolem hráčů je zbavit se všech karet, které mají v rukou, přičemž odhazovat lze pouze karty stejné barvy. Ve hře se však vyskytují i speciální karty, které vám umožní vaší barvu změnit, vystavit soupeři stopku pro dané kolo, či jej nechat dolíznout si karty. Snadno tak můžete otočit průběh rozehrané hry. UNO se perfektně hodí na každou párty, díky jednoduchým pravidlům jej ale snadno pochopí i děti, takže může rozvířit nudné rodinné odpoledne.

Klasická karetní hra vhodná ke zkrácení dlouhé chvíle a rychlému pobavení se s rodinou či přáteli.

UNO je karetní hrou bystřící postřeh a soustředění. Je rychlá a zábavná. Principem hry je přebíjení karet dle barvy a čísla. Vítězem se stává ten, kdo se zbaví všech svých karet a nezapomene vyslovit UNO!

Hra je vhodná pro 2 - 10 hráčů od 7 let.

Balení: 108 karet v papírové krabičce + návod

Uno je americká karetní hra pro 2 - 10 hráčů, kterou vymyslel v roce 1971 holič Merle Robbins z Readingu v americkém Ohiu. Hra měla velký úspěch a rozšířila se do většiny světa. Nyní ji vydává firma Mattel. Hra je velmi podobná české hře Prší nebo německé Mau Mau, na rozdíl od nich se však hraje se speciálním balíčkem karet. Hra pro celou rodinu.

Trénování postřehu.

Jednoduchá pravidla hry.

Pro 2 až 10 hráčů.

Uno je karetní hra, kterou vymyslel v roce 1971 holič Merle Robbins z Readingu v americkém Ohiu. Hra měla velký úspěch a rozšířila se do většiny světa. Nyní ji vydává firma Mattel. Hra je velmi podobná české hře Prší nebo německé Mau Mau, na rozdíl od nich se všakhraje se speciálním balíčkem karet. Balíček se skládá ze 108 karet. Mezi nimi je 100 karet rozdělených do čtyř barev (červená, modrá, žlutá a zelená). V každé barvě je 25 karet, z toho 19 číselných (označených číslicemi 0 až 9), 2 akční karty „táhni 2“, 2 akční karty „obrácení“ a 2 akční karty „skok“. Mezi zbývajícími 8 kartami jsou 4 „divoké karty“ a 4 „divoké karty: táhni 4“. Hračka je vhodná pro děti od 6 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.  

NOVÉ AKČNÍ PŘEPISOVATELNÉ KARTY PRO NUDĚ ODOLNOU ZÁBAVU! S novými UNO se ti do rukou dostávají 4 nové akční karty. Karta “VYMĚŇ KARTY” ti umožňuje vyměnit všechny své karty s libovolně vybraným protivníkem a s kartou “PŘEPIŠ TO!” si můžeš vytvořit svá vlastní pravidla - jednoduše je napiš na kartu tužkou číslo 2 (HB), po hře je můžeš vygumovat a s každou další hrou si vytvořit nová a nová pravidla. Limitem je pouze tvoje představivost! Tak na co čekáš, zažij pořádnou jízdu s tvými oblíbenými kartami.


Recenze MATTEL UNO - karty

Vašek, 21. března 2017


PRO:   jednoduchá pravidla
  i pro dospělé
  pobaví

Tato hra je velice podobná prší. Hodí se nejen pro děti, ale i pro dospělé. Užíváme si s ní dost zábavy.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Pavel, 31. prosince 2016


PRO:   skvělá hra pro více hráčů
  jednoduchá k naučení
  plastové karty

Skvělá zábava pro více hráčů, když se vám nechce učit nějaká nová hra. Pravidla jsou jednoduchá a doporučuji si je po chvíli upravit, aby hra byla ještě zábavnější
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro MATTEL UNO - karty

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Mindok Krycí jména

Mindok Krycí jména

  Krycí jména (Codenames) - Hlavní špión řekne: "Vlna 2". Najdete ta dvě správná slova, která vám pomohou k vítězství?Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o »

od 399 Kč

v 15 obchodech

MATTEL UNO - karty

MATTEL UNO - karty

Karetní hra pro 2 - 10 hráčů, doporučený věk od 7 let. Oblíbená společenská hra UNO si získá všechny příznivce karetních her. Tato hra se podobá klasickému Prší, ale nabízí však více herních možností, díky čemuž je o něco zajímavější. Úkolem hráčů je »

od 159 Kč

v 7 obchodech

Albi: Bang!

Albi: Bang!

Karetní hra doporučený věk od 8 let, pro 4-7 hráčů. Karetní hra inspirovaná divokým západem, kde na sebe hráči berou různé role např. šerifa, zločinců, pomocníků a renegáta. Setkáte se ze se jmény Calamity Janet, Black Jack, Willy The Kid a dalšími. Každý »

od 279 Kč

v 11 obchodech

Albi: Panic Lab

Albi: Panic Lab

Při hře Panic Lab se hraje se čtvercovými kartičkami rozmístěnými do kruhu. Na kartičkách jsou laboratorní obludky různých tvarů, barev a vzorů. Dále na nich lze nalézt vyobrazené laboratoře a ventilace.Cílem hry je nalézt na základě čtyř vržených kostek »

od 239 Kč

v 10 obchodech

Canasta standart

Canasta standart

Karty canasta standard Popis produktu Kanasta Standard Canasta je karetní hra typu rummy pro 2 až 6 hráčů. Hraje se s několika (obvykle dvěma) balíčky francouzských hracích karet, v »

od 65 Kč

v 8 obchodech

Mariáš dvouhlavý

Mariáš dvouhlavý

Víc hlav víc ví. Proto, pokud chcete vyhrávat, hrajte pro jistotu s dvouhlavými mariášovými kartami. Dejte si klasicky partičku mariáše, nebo sadu karet využijte na sedmu, prší a mnoho jiných her. Zapojte své mozkové závity a potrénujte zábavnou formou »

od 30 Kč

v 10 obchodech

Mariáš jednohlavý

Mariáš jednohlavý

Dino Karty Mariáš Jednohlavé Praktické balení karet Mariáš v papírové krabičce je připraveno pro všechny, kdo mají chuť zahrát si karty, od dětí základní školy až po dospěláky. Oblíbená hra domů i na cesty. »

od 30 Kč

v 9 obchodech

MATTEL Padající opičky

MATTEL Padající opičky

Počet hráčů: 2 - 4 Doporučený věk: od 5 let Doba hraní: 30 min Typ hry: ostatní dětské; rodinné Jedinečná zručnostní hra Padající opičky lehce připomíná klasickou hru Mikádo. Úkolem je odebírat tyčky tak, aby opičky nepropadávaly. Chytlavá hra plná »

od 629 Kč

ve 3 obchodech

BONAPARTE Grabolo

BONAPARTE Grabolo

Grabolo je postřehová hra, v níž hráči uplatní nejen rychlé ruce ale i paměť. Hra je karetně-kostková a je zpracována tak, aby vydržela i to nejzběsilejší hraní. Hra Grabolo je uložena v elegantní a praktické plechové krabičce. Uvnitř na hráče čekají »

od 209 Kč

ve 4 obchodech

Ravensburger 3D Tower Bridge 216 dílků

Ravensburger 3D Tower Bridge 216 dílků

História puzzle siaha do osemnásteho storočia a za jeho zrodom stojí anglický rytec a kartograf John Spilsbury. Prvé puzzle okolo roku 1760 vytvoril tak, že na mapu pripevnil tenké tvrdé drevo a jemnou ostrou pílkou na vytváranie intarzie z neho vyrezal »

od 879 Kč

ve 4 obchodech

EFKO 54937 Mariášové karty

EFKO 54937 Mariášové karty

Oblíbená hra - karty Mariáš - varianta s jednohlavými kartami.Pro všechny druhy mariáše, pořiďte si karty naše. Dvouhlavé karty v papírové krabičce. Vyrobeno v České republice.Mariáš - zdvihová hra pro 2-4 hráče. Hraje se s balíčkem 32 karet německého »

od 35 Kč

ve 3 obchodech

MATTEL UNO H2O na cesty

MATTEL UNO H2O na cesty

Proč si nevzít UNO s sebou? UNO je karetní hrou bystřící postřeh a soustředění. Je rychlá a zábavná. Principem hry je přebíjení karet dle barvy a čísla. Vítězem se stává ten, kdo se zbaví všech svých karet a nezapomene vyslovit UNO! Praktická karabina ti »

od 461 Kč

v 1 obchodě

Disney - Pixar: Auta 2 - Černý Petr

Disney - Pixar: Auta 2 - Černý Petr

Černý petr - Cars 2 Už děti od 4 let si mohou užít parádní jízdu s kamarády. Stačí je pozvat na odpolední partičku karet s motivy oblíbených autíček z filmu Cars 2. Pravidla motoristického Černého Petra jsou stejná jako u toho klasického. Vítěz musí »

od 99 Kč

v 1 obchodě

Disney - Pixar: Auta 2 - Kvarteto

Disney - Pixar: Auta 2 - Kvarteto

Oblíbená karetní hra Kvarteto s motivem autíček CARS2Kvarteto je hra, kde hráči tahají karty jeden od druhého a skládají z nich čtveřice. Vítězem se stává hráč, který nemá v ruce žádné karty a na stole má nejvíce "kvartet".Hvězdné závodní auto Blesk »

od 99 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.