MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen Albi Bang! - Old Saloon

Karetní hry

Albi Bang! - Old Saloon

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8590228031853

Old saloon je prvním rozšířením kostkové hry Bang! Hra obsahuje pět nových herních modulů, které můžete libovolně kombinovat se základní hrou nebo je rovnou použít všechny. Dvě nové kostky („kecal“ a „zbabělec“) - barevně odlišné od těch ze základní hry a s některými novými symboly (např. navrácení šípu do zásoby, ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi Bang! - Old Saloon

Nejlevnější nabídky

Specifikace Albi Bang! - Old Saloon

Kategorie Karetní hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 239 Kč
Věk od 8 - 11 let

  • Rozšíření ke kostkové hře Bang!
  • Díky tomuto rozšíření je možné do hry přidat pětici modulů.
  • Pro hraní je nutná základní sada kostkové hry Bang!
  • Balení obsahuje 2 kostky saloonu, 22 karet, 7 žetonů pro ducha, žeton šípu indiánského náčelníka a body života.
  • Hra je určena pro 3-8 hráčů ve věku od 8 let.
  • Doba hraní je cca 15 minut.
... a dál?

Produkt Albi Bang! - Old Saloon

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Albi Bang! - Old Saloon - parametry

Název produktu: Albi Bang! - Old Saloon
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 552 Kč
Ušetríte až: 313 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Old saloon je prvním rozšířením kostkové hry Bang! Hra obsahuje pět nových herních modulů, které můžete libovolně kombinovat se základní hrou nebo je rovnou použít všechny. Dvě nové kostky („kecal“ a „zbabělec“) - barevně odlišné od těch ze základní hry a s některými novými symboly (např. navrácení šípu do zásoby, okamžitá ztráta 1 životu nebo dvojité pivo pro získání 2 životů...). Nové postavy se speciálními schopnostmi - některé z nich vyžadují použití jiných modulů z tohoto rozšíření, proto je nelze hrát jenom se základní hrou. Nové karty rolí - typy jsou stejné, ale každá role má teď jednorázovou schopnost, kterou hráč může použít po odhalení své role dle instrukcí dané karty. Šíp indiánského náčelníka - funguje stejně jako normální šíp, ale následně umožňuje majiteli, pokud má během útoku Indiánů zároveň i nejvyšší počet šípů, vyhnout se jakémukoliv zranění. Duch (ve hře 5+ hráčů) - první zastřelený hráč (kromě šerifa) se stává duchem a přidá se dle počtu hráčů buď k banditům nebo k

pomocníkům šerifa, čímž stále může se svým týmem zvítězit + své hody dvěma kostkami může přidělit nékterému hráči jako pevné kostky z jeho následujícího hodu.

Albi - Bang! kostková hra - rozšíření Old Saloon, 3 - 8 hráčů, od 8 let


Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!.

Do hry přidává hned pětici modulů, které můžete navzájem kombinovat a ozvláštnit si s jejich pomocí partie kostkové hry Bang!


Pro hraní je nutné vlastnit základní kostkovou hru Bang!.

Průběh hry se podobá základní variantě kostkové hry Bang!, ale s několika obměnami, ve kterých přijdou ke slovu nové kostky, speciální role a nové postavy.


Obsah:

2 kostky saloonu,

22 karet,

7 žetonů pro ducha,

žeton šípu indiánského náčelníka,

body života

pravidlaPočet hráčů: 3 - 8 hráčů

Věk hráčů: od 8 let

Doba hraní: 15 min.Autoři: Michael Palm, Lukas ZachNáročnost: 1.58 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.6/10 (1 295 hráčů) Old Saloon je prvním rozšířením pro kostkovou hru Bang!. Do hry přidává hned 5 scénářů, které můžete navzájem kombinovat a ozvláštnit si s jejich pomocí partie kostkové hry Bang! V balení najdete 2 nové kostky, 8 nových postav a 9 karet rolí. Pro hraní je nutné vlastnit základní kostkovou hru Bang!


Přidat recenzi pro Albi Bang! - Old Saloon

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Bang! - Město duchů

Albi: Bang! - Město duchů

Bang - rozšíření Město duchů, 3 - 8 hráčů, od 10 let Rozšíření ke hře Bang!, které obsahuje vlastně dvě samostatná rozšíření. High Noon je rozšíření, které nesmí chybět žádnému příznivci Bangu. Je jednoduché, takže ho zvládnou i příležitostní pistolníci. »

od 239 Kč

v 12 obchodech

Albi Párty Alias Ženy versus Muži

Albi Párty Alias Ženy versus Muži

Oblíbená párty hra Párty Alias v nejnovější verzi. Jak již název napovídá, ve hře budou hrát ženy proti mužům, chcete-li, muži proti ženám. Oproti hrám Párty Alias a Párty Alias Velká sázka je v této verzi pouze mluvení, žádná pantomima, ani kreslení. »

od 589 Kč

v 1 obchodě

Albi Tvoje tvář má známý hlas

Albi Tvoje tvář má známý hlas

Párty hra , doporučený věk od 11 let, alespoň na 30 min hraní . Oblíbená hra Tvoje tvář má známý hlas postaví soupeře před různorodé úkoly. Hráči pomocí kreslení, vysvětlování, zpívání, broukání a jiných aktivit naznačují spoluhráči interpreta nebo pojmy »

od 499 Kč

v 10 obchodech

Albi Mýdlové dortíky

Albi Mýdlové dortíky

Výroba mýdla – Kreativní sada pro přípravu domácího mýdla. Vaše děti si mohou vyzkoušet výrobu mýdel různých tvarů a z různých materiálů, a podpořit tak vlastní kreativní myšlení. Dekorativní mýdla jsou navíc hezkým, ručně dělaným »

od 438 Kč

v 9 obchodech

Albi Bang! - Duel

Albi Bang! - Duel

Bang Duel, 2 hráči, od 8 let Muži zákona a bandité se střetnou tváří v tvář. Místo argumentů promluví jejich zbraně – ve vzduchu visí přestřelka na život a na smrt. Každá strana má v partii dvě postavy: jednu v přední linii a druhou jako zálohu. Co »

od 398 Kč

v 7 obchodech

Albi: Bang - kostková hra

Albi: Bang - kostková hra

Samostatná, rýchla a akčná nová hra – k hre nepotrebujete základnú kartovú hru. Herný čas 15-20 minút. Skvelá na párty, výlet, chatu, do školy a hocikam, kde číha chvíľka nudy. Kocková hra zaujímavo kombinuje kartovú hru BANG! s kockami, kde výsledky »

od 319 Kč

v 13 obchodech

Albi: Bang!

Albi: Bang!

Karetní hra doporučený věk od 8 let, pro 4-7 hráčů. Karetní hra inspirovaná divokým západem, kde na sebe hráči berou různé role např. šerifa, zločinců, pomocníků a renegáta. Setkáte se ze se jmény Calamity Janet, Black Jack, Willy The Kid a dalšími. Každý »

od 279 Kč

v 12 obchodech

Albi: Bang! Zlatá horečka

Albi: Bang! Zlatá horečka

Bang! Zlatá horečka Bohaté rozšíření hry Bang! Nastala zlatá horečka! Nejrychlejší pistolníci mohou ve hře vyrýžovat spoustu zlata. Kdo má zlato, může si nakoupit užitečné vybavení, které může pomoci při přestřelkách. Je ovšem třeba se mít na pozoru před »

od 255 Kč

v 11 obchodech

Albi Bang! - Ozbrojení a nebezpeční

Albi Bang! - Ozbrojení a nebezpeční

Rozšíření karetní hry Bang!, jak již napovídá název, obsahuje samé nebezpečné karty – smrtonosné zbraně, skvělé vybavení a účinné střelivo. Každá karta má však svá omezení, a pokud nebudete dostatečně rychlí, vaši soupeři rozhodně »

od 229 Kč

v 14 obchodech

Albi: Bang! - Fistful

Albi: Bang! - Fistful

Je tu další rozšíření legendární hry Bang!, na kterém se podíleli hráči z celého světa svými návrhy. Mezi jedním z vítězných z patnácti návrhů najdete i nápad Čecha Jana Blatného Nové rozšíření Fistful přináší patnáct nových karet ke hře Bang!. Při hraní »

od 119 Kč

v 13 obchodech

Albi: Bang - Divoký západ

Albi: Bang - Divoký západ

Úvod: Divoký západ je další ze série malých rozšíření populární hry Bang! Tato sada obsahuje 18 karet, které je možné rozdělit na karty postav a speciální karty obdobného charakteru jako má Pravé poledne a Fistful. Karet postav je 8 a »

od 116 Kč

v 9 obchodech

Albi: Bang! - Údolí stínů

Albi: Bang! - Údolí stínů

Rozšíření ke hře Bang!, které bylo celé vymyšleno hráči z České republiky a Slovenska! Autor hry Bang! Emiliano Sciarra je poté dále testoval a upravil. Rozšíření obsahuje 20 karet, z toho 5 karet nových postav a 15 akčních karet. Můžete se například »

od 116 Kč

v 12 obchodech

Albi Tajemství těla

Albi Tajemství těla

Albi - Tajemství těla, 2 - 6 hráčů, od 12 let Podívejte se sami na sebe jinýma očima. Zkoumání lidského těla je nekonečná zábava. Víte, že lidské tělo »

od 378 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.