Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika pro 4.ročník základní školy

Knihy

Matematika pro 4.ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika pro 4.ročník základní školy - Eiblová a kolektiv L. Učebnice doplněná dvěma pracovními sešity (pro 1. a 2. pololetí) tvoří čtvrtou část nové řady matematik pro výuku od 1. do 5. ročníku ZŠ, zpracované v souladu s požadavky RVP. Na druhém stupni ZŠ na ni navazuje obdobná řada učebnic aritmetiky (algebry) a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro 4.ročník..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika pro 4.ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Matematika pro 4.ročník základní školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 87 Kč

Metodická příručka pro učitele k učebnici Matematika pro 4. ročník ZŠ.

... a dál?

Produkt Matematika pro 4.ročník základní školy

Matematika pro 4.ročník základní školy - parametry

Název produktu: Matematika pro 4.ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 137 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika pro 4.ročník základní školy - Eiblová a kolektiv L. Učebnice doplněná dvěma pracovními sešity (pro 1. a 2. pololetí) tvoří čtvrtou část nové řady matematik pro výuku od 1. do 5. ročníku ZŠ, zpracované v souladu s požadavky RVP. Na druhém stupni ZŠ na ni navazuje obdobná řada učebnic aritmetiky (algebry) a geometrie (Z. Půlpán a kol.). Učebnice je vydána, pracovní sešit pro 1. pololetí vyjde do konce srpna 2009, pro 2. pololetí v průběhu listopadu. Učebnice i pracovní sešity mají schvalovací doložku MŠMT. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Matematika | 4. třída od SPN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Zpracováno v souladu s RVP ZV. Učebnice uzavírá ucelenou řadu metamatik pro 1. stupeň ZŠ. Navazuje na čtyři předcházející ročníky, návaznost na 2. stupni je zaručena novou řadou matematik (autor Z. Půlpán a kol.). Učebnice je jedna společná pro celý ročník, doplňují ji dva pracovní sešity- První pro 1. pololetí vychází v prvním týdnu září, druhý, určený pro 2. pololetí vyjde v průběhu měsíce října. Učebnice i pracovní sešity mají schvalovací doložku MŠMT.

Metodická příručka usnadňuje práci s učebnicí a dvěma pracovními sešity z ucelené řady pro 1. stupeň ZŠ (autoři Eiblová, Ausbergerová, Melichar).

Představuje doporučený učební plán pro školní rok, rozpis učiva a výsledky náročnější úloh a cvičení.

Její součástí jsou rovněž metodické pokyny k výuce matematiky na 1. stupni ZŠ.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.