Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Maryrose Wood: Tajemné vytí

Knihy pro děti a mládež

Maryrose Wood: Tajemné vytí

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Maryrose Woodová, Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton s podtitulem Tajemné vytí napsala Maryrose Woodová pro všechny děti, kterým někdy někdo řekl: Ty jsi ale zvlčil! Když jsou děti velice zlobivé, tak se o nich s nadsázkou říká, že se chovají, jako by je vychovali vlci a nepolepšitelné děti ze sídla Ashton ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Tajemné vytí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Maryrose Wood: Tajemné vytí

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 213 Kč

Maryrose WoodováJOTA 2013Kniha, čeština, 208 stranTajemná, napínavá a humorná četba pro všechny, kterým rodiče občas řeknou: „Ty jsi ale zvlčil!“ ... a dál?

Produkt Maryrose Wood: Tajemné vytí

Maryrose Wood: Tajemné vytí - parametry

Název produktu: Maryrose Wood: Tajemné vytí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 213 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Maryrose Woodová, Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton s podtitulem Tajemné vytí napsala Maryrose Woodová pro všechny děti, kterým někdy někdo řekl: Ty jsi ale zvlčil! Když jsou děti velice zlobivé, tak se o nich s nadsázkou říká, že se chovají, jako by je vychovali vlci a nepolepšitelné děti ze sídla Ashton vlci opravdu vychovali. Celosvětově úspěšná trilogie pro děti plná humoru začíná prvním dílem Tajemné vytí . Venkovské sídlo Ashton je ze všech stran obklopeno lesy. Když byly v okolí nalezeny tři děti, všichni se ptali, odkud se vzaly a kdo je vychovával a staral se o ně. Děti se nechovaly jako většina jejich vrstevníků a mezi sebou měly jasně daná pravidla. Každé z nich mělo svůj zvláštní typický projev, který by ovšem každého normálního dospělého zarazil. Tak například Alexander trestá provinění svých sourozenců tak, že je jemně kousne. Cassiopea nejen kouše, ale i štěká tak hlasitě, že všem běží mráz po zádech a Beowulf je na dítě tak hbitý a rychlý, že se všem tají dech. Jeho oblíbenou zábavou je honit veverky. Protože s dětmi není k vydržení, do Ashton přichází vychovatelka, slečna Penelope. Je jí patnáct a právě absolvovala akademii pro nadané dívky z chudých rodin. K výchově dětí přistupuje velmi zodpovědně a systematicky. Než však bude moci začít s výukou klasických předmětů jako zeměpis či matematika, musí malé divochy nejdřív odnaučit zvířecím návykům a to nebude vůbec snadné. Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton dávají Penelope pořádně zabrat. Kromě péče o ně si nová vychovatelka nemůže nevšimnout, že v Ashtonu není všechno v pořádku. Všechno je obestřeno tajemstvím a to jak situace kolem dětí, tak i původ jejich vychovatelky. Chystá se společenská událost a není vůbec jisté, jestli se všechno podaří zvládnout bez ostudy. Co když některé z dětí pokouše hosty? Co když je nikdo nezvládne naučit společenskému chování?  Přečtěte si Tajemné vytí , které KNIHCENTRUM nabízí za výhodnou cenu a dozvíte se víc.   Druh sortimentu : Kniha, Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton Tajemné vytí, Jazyk : Čeština, Počet stran : 208 Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton - Tajemné vytí - Maryrose Woodová. Tajemná, napínavá a humorná četba pro všechny, kterým rodiče občas řeknou: „Ty jsi ale zvlčil!“ O velmi zlobivých dětech se žertem říká, že je vychovali vlci. A naše nepolepšitelné děti opravdu vychovali vlci! Když byly nalezeny v lesích poblíž sídla Ashton, brzy se ukázalo, že to nejsou jen tak obyčejné dětičky: Alexander své sourozence usměrňuje jemným hryzáním, Cassiopea kouše a štěká, až běhá mráz po zádech, a Beowulf se honí za veverkami s hbitostí, při níž se tají dech. Slečna Penelope Lumleyová ale naštěstí není žádná tuctová vychovatelka. Patnáctiletá absolventka Swanburnovy akademie pro nadané dívky z chudých rodin přistupuje k novému zaměstnání se vší zodpovědností. Než ale může začít s latinou a zeměpisem, musí děti napřed odnaučit zvířecím návykům. Celé sídlo Ashton je obestřeno záhadami. Kdo vůbec jsou ti tři malí divoši a jak je možn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.