Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Mary Higgins Clark: Tajemná loď

Knihy pro děti a mládež

Mary Higgins Clark: Tajemná loď

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Tajemná loď - Mary Higgins Clark. Tom miloval prázdniny u babičky v Cape Cod. Hodiny se v myšlenkách toulal s prastarými koráby a vymýšlel si jejich příběhy. Snil o tom, že jednou sám stane na palubě skutečné lodi. Jednoho odpoledne po silné noční bouři Tom hluboko v písku nachází stařičkou opaskovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.98693
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Tajemná loď
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mary Higgins Clark: Tajemná loď koupíte i tady

Specifikace Mary Higgins Clark: Tajemná loď

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 124 Kč

Kniha – autor Mary Higgins Clarková, 40 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Tom miloval prázdniny u babičky v Cape Cod. Hodiny se v myšlenkách toulal s prastarými koráby a vymýšlel si jejich příběhy. Snil o tom, že jednou sám stane na palubě skutečné lodi. Jednoho odpoledne po silné noční bouři Tom hluboko v písku nachází stařičkou opaskovou sponu. Když jsi zdvihne, objevuje se před ním náhle chlapec v jeho věku, Silas Rich, který byl před 250 lety plavčíkem na lodi Monomoy. A jak Silas vypráví svůj příběh, je » ... a dál?

Produkt Mary Higgins Clark: Tajemná loď

Mary Higgins Clark: Tajemná loď - parametry

Název produktu: Mary Higgins Clark: Tajemná loď
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Tajemná loď - Mary Higgins Clark. Tom miloval prázdniny u babičky v Cape Cod. Hodiny se v myšlenkách toulal s prastarými koráby a vymýšlel si jejich příběhy. Snil o tom, že jednou sám stane na palubě skutečné lodi. Jednoho odpoledne po silné noční bouři Tom hluboko v písku nachází stařičkou opaskovou sponu. Když jsi zdvihne, objevuje se před ním náhle chlapec v jeho věku, Silas Rich, který byl před 250 lety plavčíkem na lodi Monomoy. A jak Silas vypráví svůj příběh, je náhle svět korábů a odvážných námořníků tak blízko…Ukázka z textuJednoho dne se Tom vydal k moři po dlouhých dřevěných schodech, které vedly od zeleného trávníku před domem až na pláž. Slíbil babičce, že sám se k vodě přibližovat nebude. A babička věděla, že Tom svůj slib dodrží. Předešlou noc byla silná bouře. Vítr bičoval vlny, až se hlasitě rozbíjely o dřevěné schodiště a poté se tříštivě stahovaly zpět do oceánu. Po bouři zůstala pláž pokrytá mušlemi a kameny, které moře vyplavilo. Tom začal písek prosívat mezi prsty. Byl příjemně vlhký. Někdy po sobě bouře na pláži zanechala neobvyklé věci, které se ukrývaly v oceánu. Jednou dokonce našel malý prstýnek. Babička řekla, že je bezcenný, ale vypadal, jako by v oceánu ležel mnoho, mnoho let. Napadlo ho, že by po včerejší bouři mohl zkusit najít další prstýnek. Nebo třeba nerozbitou mušli. Kdyby ji našel, přiložil by si ji k uchu a poslouchal. Mušle v sobě totiž skrývá hlasy moře. Náhle jeho prsty narazily na tvrdý kovový předmět. Začal kolem něj hrabat, aby jej uvolnil. Bylo to něco o hodně těžšího než mušle. A vypadalo to velmi staře. Tom po té věci přejížděl prsty a snažil se očistit z ní písek a sůl. Ale bylo to stejně marné, jako snažit se prsty seškrábat omítku. Rozhlédl se a popadl velký kámen, aby tu tvrdou skořápku odstranil. Publikace: Tajemná loď - Mary Higgins Clark. Příběh o záhadě a dobrodružství, který čtenáře přenese za hranice jejich vlastní fantazie. Dávný svět ožívá a stává se téměř skutečným díky nádherným ilustracím Wendella Minora. Tatran - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 40 str. - ISBN: 80-222-0534-6 - Kniha Mary Higgins ClarkováTatran 2007Kniha, čeština, 40 stran Autor knihy Mary Higgins Clarková, Vydavatelstvo Tatran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.