Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martina Thumsová: Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů

Učebnice/Odborná literatura

Martina Thumsová: Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů - Martina Thumsová. Pracovní cesty ve škole jsou nedílnou součástí její činnosti, působení na žáky, jsou velmi častým prvkem ve vzdělávání, neboť spojení teorie s praktickým životem je pro žáky jedno z nejdůležitějších. Ne vždy k problematice pracovních cest přistupují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pracovní cesty ve škols..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Thumsová: Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů koupíte i tady

Specifikace Martina Thumsová: Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 104 Kč

Pracovní cesty ve škole jsou nedílnou součástí její činnosti, působení na žáky, jsou velmi častým prvkem ve vzdělávání, neboť spojení teorie s praktickým životem je pro žáky jedno z nejdůležitějších ... a dál?

Produkt Martina Thumsová: Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů

Martina Thumsová: Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů - parametry

Název produktu: Martina Thumsová: Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů - Martina Thumsová. Pracovní cesty ve škole jsou nedílnou součástí její činnosti, působení na žáky, jsou velmi častým prvkem ve vzdělávání, neboť spojení teorie s praktickým životem je pro žáky jedno z nejdůležitějších. Ne vždy k problematice pracovních cest přistupují školy správně v intencích zákoníku práce. Pracovní cesty jsou poměrně složitou záležitostí. Každoročně se mění v návaznosti na provádějící vyhlášky. Proniknout do spletitých paragrafů trvá i několik měsíců. Často nevíme, co si máme pod jejich zněním představit, někdy setrváváme i v chybě s nejlepším vědomím, že záležitost řešíme dobře. Naše právo je založeno na výkladu, a to bývá oříšek. Ne nadarmo se říká: kolik právníků, tolik názorů. Pro organizace, které řeší cestovní náhrady již rutinním způsobem, znamená každoroční úprava jen změnu ve výpočtech. Vcelku neshledávají na věci komplikace. Každá pracovní cesta musí znamenat přesné určení podmínek, za nichž bude uskutečněna. Zde je odpovědnost na vedoucím pracovníkovi. Kniha Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů seznamuje čtenáře s hlavními zásadami pro uskutečňování pracovních cest a uvádí příklady výpočtů cestovních náhrad i příklady stanovení pracovní doby při pracovních cestách ve školství. Zaměřuje se na školy zřízené samosprávními územními celky, tedy na školy plně financované z veřejných rozpočtů. Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů - Martina Thumsová od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.