Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martina Kupcová: Rodina - Pracovní sešit 4

Učebnice/Odborná literatura

Martina Kupcová: Rodina - Pracovní sešit 4

Hodnocení: 1x
  • 4

Rodina - Pracovní sešit 4 - Martina Kupcová. Hlavním tématem, které provází dítě ve všech nabízených činnostech a aktivitách, je RODINA . Jednotlivé pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj stěžejních dovedností předškoláka. Sada pracovních sešitů obsahuje zábavné činnosti a aktivity zaměřené na poznávání okolního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88187
skladem

Jaké má kniha
Rodina - Pracovní sešit 4
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Kupcová: Rodina - Pracovní sešit 4 koupíte i tady

Specifikace Martina Kupcová: Rodina - Pracovní sešit 4

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 39 Kč

Hlavním tématem, které provází dítě ve všech nabízených činnostech a aktivitách, je RODINA . Jednotlivé pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj stěžejních dovedností předškoláka. Sada pracovních sešitů obsahuje zábavné činnosti a aktivity zaměřené na poznávání okolního světa dítěte. Jednotlivé sešity pomáhají rodičům seznamovat děti s věcmi denní potřeby a s okolním prostředím a rozšiřovat jejich slovní zásobu včetně pochopení nových pojmů. Pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj pohybových a rytmických » ... a dál?

Produkt Martina Kupcová: Rodina - Pracovní sešit 4

Martina Kupcová: Rodina - Pracovní sešit 4 - parametry

Název produktu: Martina Kupcová: Rodina - Pracovní sešit 4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Rodina - Pracovní sešit 4 - Martina Kupcová. Hlavním tématem, které provází dítě ve všech nabízených činnostech a aktivitách, je RODINA . Jednotlivé pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj stěžejních dovedností předškoláka. Sada pracovních sešitů obsahuje zábavné činnosti a aktivity zaměřené na poznávání okolního světa dítěte. Jednotlivé sešity pomáhají rodičům seznamovat děti s věcmi denní potřeby a s okolním prostředím a rozšiřovat jejich slovní zásobu včetně pochopení nových pojmů. Pracovní listy jsou zaměřeny na rozvoj pohybových a rytmických dovedností, myšlení, řeči a paměti, grafomotoriky, předmatematické gramotnosti a smyslového vnímání. Sešity také obsahují návody drobné pokusy, které může rodič provádět společně s dítětem.
  • sada 6 pracovních sešitů pro předškoláky ve věku 5–7 let
  • vhodně doplňují předškolní vzdělávání v MŠ
  • pomáhají s přípravou na úspěšný vstup do 1. třídy
  • koncipovány odborníky na školní zralost a připravenost
  • motivují děti a pomáhají rodičům
  • umožňují dětem poznat různorodé oblasti okolního světa Rodina - Pracovní sešit 4 - Martina Kupcová od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Martina KupcováPro děti 5 -7 letRaabe 2014, edice Kuliferda a jeho světKniha, čeština, 16 stranČinnosti a aktivity pro rozvoj dětí při poznávání okolního světa

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.