Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martina Hovorková: English for Emails

Učebnice/Odborná literatura

Martina Hovorková: English for Emails

Hodnocení: 1x
  • 4

Edice Angličtina v praxi. Učebnice English for Emails je součástí modulárního projektu Angličtina v praxi. Spolu s ostatními tituly řady English for..., učebnicemi Business English for Beginners, Technical English for Beginners a Write It Right! (anglická obchodní korespondence) tento projekt představuje ideální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
English for Emails
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Hovorková: English for Emails koupíte i tady

Specifikace Martina Hovorková: English for Emails

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 177 Kč

Publikace: English for Emails - Martina Hovorková. Učebnice je určena uživatelům, kteří se svými obchodními či pracovními partnery komunikují především prostřednictvím elektronické pošty. Rozmanitostí cvičení a cílevědomým zaměřením na rozvoj písemných dovedností v poloformálních komunikačních situacích tento titul umožňuje uživatelům osvojit si klíčová schémata a fráze pro psaní e-mailů, upozorňuje je na základní pravidla netiquette a e-mailové kultury a přináší prostor i pro diskusi o těchto fenoménech...více » ... a dál?

Produkt Martina Hovorková: English for Emails

Martina Hovorková: English for Emails - parametry

Název produktu: Martina Hovorková: English for Emails
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Edice Angličtina v praxi. Učebnice English for Emails je součástí modulárního projektu Angličtina v praxi. Spolu s ostatními tituly řady English for..., učebnicemi Business English for Beginners, Technical English for Beginners a Write It Right! (anglická obchodní korespondence) tento projekt představuje ideální pokrytí širokého výběru témat z praxe obchodu, služeb a výroby v rozsahu úrovní A1–B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. V době nedávno minulé se e-maily staly důležitou součástí našich každodenních činností a jejich význam nadále roste – stále více naší pracovní i mimopracovní komunikace se odehrává právě prostřednictvím elektronické pošty. Zejména pracovní korespondence, ať už vnitropodniková, nebo směřující k obchodním partnerům, zákazníkům či dalším oficiálním komunikačním protějškům, vyžaduje ovládnutí základních pravidel elektronického dopisování a jeho specifik v porovnání s „klasickým“ písemným stykem. Kurz English for Emails vám k osvojení těchto dovedností může značnou měrou přispět. English for Emails zahrnuje šest tematických celků (Units), zabývajících se různými aspekty elektronické korespondence. Každý Unit obsahuje množství rozmanitých úkolů, jejichž splněním si osvojíte nové dovednosti, které následně zužitkujete v každodenních situacích zahrnujících psaní e-mailů. Sekce Answer key v příloze učebnice vám umožní zkontrolovat si správnost svých odpovědí a řešení, a proto lze některé z úkolů provádět samostatně. Po skončení kurzu si můžete ověřit osvojení základní slovní zásoby mimo jiné v oddíle Test yourself! na str. 46–47. Jednotlivé Unity jsou uvedeny oddílem Inbox a zakončeny oddílem Outbox. Inbox vám klade otázky související s aspekty e-mailové kultury a tzv. nettiquette, jež jsou tématem příslušného Unitu. Oddíl Outbox pak přináší rozšiřující texty ke čtení a náměty k diskusi o probíraném tématu. Na konci každého Unitu najdete odkaz na oddíl You’ve got mail!, který je zařazen v příloze a obsahuje scénáře k šesti role-play aktivitám. Tyto úkoly jsou prakticky zaměřeny na upevnění slovní zásoby a správných návyků e-mailové komunikace prostřednictvím reálné interakce s partnerem. Příloha dále obsahuje užitečný přehled slovní zásoby A-Z wordlist, který poslouží především jako pomůcka pro snazší orientaci v textech, ale také jako studijní materiál pro upevňování osvojené slovní zásoby. Nejdůležitější slova a obraty zpřehledňuje a v kontextu uvádí oddíl Useful phrases and vocabulary. Publikace: English for Emails - Martina Hovorková. Učebnice je určena uživatelům, kteří se svými obchodními či pracovními partnery komunikují především prostřednictvím elektronické pošty. Rozmanitostí cvičení a cílevědomým zaměřením na rozvoj písemných dovedností v poloformálních komunikačních situacích tento titul umožňuje uživatelům osvojit si klíčová schémata a fráze pro psaní e-mailů, upozorňuje je na základní pravidla netiquette a e-mailové kultury a přináší prostor i pro diskusi o těchto fenoménech...více informací. Pub


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.