Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martina Hovorková: English for Accounting

Učebnice/Odborná literatura

Martina Hovorková: English for Accounting

Hodnocení: 1x
  • 4

Edice Angličtina v praxi. Učebnice English for Accounting je součástí modulárního projektu Angličtina v praxi. Spolu s ostatními tituly řady English for..., učebnicemi Business English for Beginners, Technical English for Beginners a Write It Right! (anglická obchodní korespondence) tento projekt představuje ideální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
English for Accounting
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martina Hovorková: English for Accounting koupíte i tady

Specifikace Martina Hovorková: English for Accounting

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 186 Kč

Učebnice pro všechny, kdo pracují nebo se připravují na práci v oblasti účetnictví, finančních služeb, auditingu... ... a dál?

Produkt Martina Hovorková: English for Accounting

Martina Hovorková: English for Accounting - parametry

Název produktu: Martina Hovorková: English for Accounting
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Edice Angličtina v praxi. Učebnice English for Accounting je součástí modulárního projektu Angličtina v praxi. Spolu s ostatními tituly řady English for..., učebnicemi Business English for Beginners, Technical English for Beginners a Write It Right! (anglická obchodní korespondence) tento projekt představuje ideální pokrytí širokého výběru témat z praxe obchodu, služeb a výroby v rozsahu úrovní A1–B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. English for Accounting je kurz zaměřený na pracovníky v oblasti účetnictví a finančních služeb, kteří si potřebují osvojit nezbytné komunikační dovednosti v angličtině pro kontakt nejen se svými kolegy a kolegyněmi, ale také s klienty a obchodními partnery. Prostřednictvím tohoto kurzu si mohou cíleně osvojit a upevnit důležité fráze a slovní zásobu použitelnou v písemném, osobním či telefonickém styku, při prezentacích, na poradách i během mimopracovní konverzace a dosáhnout tak snáze svých profesních cílů. English for Accounting zahrnuje šest tematických celků (Units) zabývajících se různými aspekty účetnictví a finanční problematiky. Každý Unit začíná motivačním oddílem nazvaným Start-up, jenž obsahuje krátký úvodní úkol, Brainstorming nebo kviz. Poté následuje práce s dialogy, texty a autentickými dokumenty, během níž si uživatelé prostřednictvím rozmanitých úkolů v kontextu osvojují důležité fráze a slovní zásobu. Klíčovým komunikačním úkolem jsou information-gap tasks nacházející se v dodatcích Partner Files, na něž odkazují určitá místa v jednotlivých Unitech. Formou role-play activities si mohou účastníci v typických profesních i mimopracovních situacích ověřit osvojení frází a slovní zásoby daného Unitu. English for Accounting se nesoustřeďuje pouze na produktivní řečové dovednosti, ale přináší též dostatek oborově zaměřených materiálů ke čtení s porozuměním. Na konec každého Unitu jsme zařadili Optional reading, stránku s fakultativním textem doprovázeným otázkami a podněty k další diskusi. V sekci Did you know? přinášíme zajímavé jazykové a mimojazykové informace z oblasti účetnictví v anglicky hovořících zemích. Poté, co uživatelé projdou celou učebnici, si mohou míru osvojení základní oborové slovní zásoby v komprimované podobě ověřit mimo jiné i ve výběrové křížovce v oddílu Test Yourself! V dodatcích v závěru učebnice naleznou kromě zmiňovaných Partner Files také odpovědní klíč Answer Key, který případným samoukům umožní kontrolovat své odpovědi, dále stručný výběrový anglicko-český glosář A-Z word list zaměřený zejména na oborovou slovní zásobu a také na slova a výrazy, které jsou použity v textech zařazených do učebnice v méně obvyklém významu. Konečně, nejdůležitější fráze a obraty v tematickém řazení jsou uživatelům neustále k dispozici v dodatku Useful phrases and vocabulary Publikace: English for Accounting - Martina Hovorková. Učebnice pro všechny, kdo pracují nebo se připravují na práci v oblasti účetnictví, finančních služeb, auditingu atd. Jednotlivé výukové celky pokrývaj


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.