Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Přivřel: Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství

Učebnice/Odborná literatura

Martin Přivřel: Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství

Hodnocení: 7x
  • 3.14286

Anotace :   Netypická publikace nabízí obsáhlé studijní poznámky dvou posluchačů medicíny, připravujících se na zkoušku z vnitřního lékařství. Studenti měli k dispozici jako základní učebnici Vnitřní lékařství kolektivu autorů vedeného Pavlem Klenerem, podrobné vlastní poznámky z přednášek a navíc tyto teze, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Přivřel: Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství koupíte i tady

Specifikace Martin Přivřel: Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 207 Kč

Netypická publikace nabízí obsáhlé studijní poznámky dvou posluchačů medicíny, připravujících se na zkoušku z vnitřního lékařství. Studenti měli k dispozici jako základní učebnici Vnitřní lékařství kolektivu autorů vedeného Pavlem Klenerem, podrobné vlastní poznámky z přednášek a navíc tyto teze, které jim sloužily k opakování látky a k rychlé orientaci v uvedené problematice. Vzniklé dílo a zejména stovky hodin, které pečlivé přípravě na zkoušku věnovali (a úspěšně ji i složili), přivedly nakladatelství k » ... a dál?

Produkt Martin Přivřel: Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství

Martin Přivřel: Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství - parametry

Název produktu: Martin Přivřel: Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.14286
Podrobný popis:

Anotace :   Netypická publikace nabízí obsáhlé studijní poznámky dvou posluchačů medicíny, připravujících se na zkoušku z vnitřního lékařství. Studenti měli k dispozici jako základní učebnici Vnitřní lékařství kolektivu autorů vedeného Pavlem Klenerem, podrobné vlastní poznámky z přednášek a navíc tyto teze, které jim sloužily k opakování látky a k rychlé orientaci v uvedené problematice. Vzniklé dílo a zejména stovky hodin, které pečlivé přípravě na zkoušku věnovali (a úspěšně ji i složili), přivedly nakladatelství k úvaze publikovat text jako užitečnou pomůcku a též inspiraci pro další studenty, jak je také možné se na náročné zkoušky připravovat. Poznámky obou kandidátů medicíny, nyní už lékařů, nenahrazují učební text, ale poskytují doprovod ke studiu, přinášejí potřebné shrnutí problematiky a usnadňují orientaci v předmětu.   Obsah :   1. Kardiologie 1.1. Arteriální hypertenze 1.2. Srdeční selhání 1.3. Neodkladné stavy v kardiologii 1.4. Ischemická choroba srdeční 1.5. Získané chlopenní vady 1.6. Onemocnění endokardu, myokardu, perikardu 1.7. Poruchy srdečního rytmu 1.8. Onemocnění plicního oběhu 1.9. Onemocnění cév   2. Gastroenterologie 2.1. Onemocnění jícnu 2.2. Onemocnění žaludku 2.3. Onemocnění střev 2.4. Onemocnění jater 2.5. Onemocnění žlučových cest a pankreatu 2.6. Tumory GIT   3. Endokrinologie 3.1. Metabolicky podmíněná onemocnění 3.2. Diabetes mellitus 3.3. Hypotalamus a hypofýza 3.4. Onemocnění štítné žlázy 3.5. Onemocnění příštítných tělísek 3.6. Onemocnění nadledvin 3.7. Onemocnění gonád 3.8. Polyglandulární syndromy 3.9. Osteopatie   4. Nefrologie 4.1. Selhání ledvin 4.2. Nefrotický syndrom 4.3. Glomerulonefritidy 4.4. Sekundární glomerulopatie 4.5. Ledviny a hypertenze 4.6. Tubulointersticiální nefritidy 4.7. Urolitiáza 4.8. Infekce močových cest 4.9. Nádory ledvin 4.10. Vrozené nemoci ledvin   5. Pneumologie 5.1. Zánětlivá onemocnění dýchacích cest 5.2. Pneumonie 5.3. Tuberkulóza plic 5.4. Asthma bronchiale 5.5. Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) 5.6. Respirační insuficience (RI) 5.7. Intersticiální plicní procesy 5.8. Onemocnění pleury 5.9. Onemocnění mediastina 5.10. Bronchogenní karcinom 5.11. Hemoptýza   6. Hematologie 6.1. Anémie 6.2. Poruchy hemostázy 6.3. Poruchy hematopoetické kmenové buňky 6.4. Myeloproliferativní onemocnění 6.5. Lymfatické leukémie 6.6. Lymfomy 6.7. Lymfoproliferativní onemocnění spojená s tvorbou paraproteinu   7. Revmatologie 7.1. Revmatoidní artritida 7.2. Juvenilní idiopatické artritidy 7.3. Difúzní onemocnění pojiva 7.4. Spondylartritidy 7.5. Dnavá artritida 7.6. Osteoartróza a spondylartróza 7.7. Infekční artritidy 7.8. Mimokloubní revmatismus   kniha, Příprava ke zkoušce z vnitřního lékařství, Ondřej Felix, Martin Přivřel, Galén


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.