Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Martin Nekola: Současné metodologické otázky veřejné politiky

Knihy naučná literatura

Martin Nekola: Současné metodologické otázky veřejné politiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Současné metodologické otázky veřejné politiky - Martin Nekola. Publikace si klade za cíl reagovat na současné metodologické otázky oboru veřejná politika, které jsou nejen aktuálně diskutovány v zahraničí, ale kde také sami autoři pociťují deficity oboru v České republice. První část publikace se věnuje konkrétním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Nekola: Současné metodologické otázky veřejné politiky koupíte i tady

Specifikace Martin Nekola: Současné metodologické otázky veřejné politiky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 238 Kč

Publikace: Současné metodologické otázky veřejné politiky - Kolektiv;Nekola Martin. Publikace si klade za cíl reagovat na současné metodologické otázky oboru veřejná politika, které jsou nejen aktuálně diskutovány v zahraničí, ale kde také sami autoři pociťují deficity oboru v České republice. První část publikace se věnuje konkrétním analytickým metodám a obecnějším výzkumným přístupům. Velká pozornost je věnována metodám umožňujícím analyzovat postojovou a hodnotovou pluralitu aktérů veřejněpolitického procesu a » ... a dál?

Produkt Martin Nekola: Současné metodologické otázky veřejné politiky

Martin Nekola: Současné metodologické otázky veřejné politiky - parametry

Název produktu: Martin Nekola: Současné metodologické otázky veřejné politiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 378 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Současné metodologické otázky veřejné politiky - Martin Nekola. Publikace si klade za cíl reagovat na současné metodologické otázky oboru veřejná politika, které jsou nejen aktuálně diskutovány v zahraničí, ale kde také sami autoři pociťují deficity oboru v České republice. První část publikace se věnuje konkrétním analytickým metodám a obecnějším výzkumným přístupům. Velká pozornost je věnována metodám umožňujícím analyzovat postojovou a hodnotovou pluralitu aktérů veřejněpolitického procesu a jejich argumentačních strategií, jako jsou analýza diskurzu, analýza rámců nebo metoda Q. Obecnější výzkumné přístupy reprezentují kapitoly věnované veřejněpolitickému výzkumu, komparaci a případovým studiím. Druhá část publikace se zaměřuje na různé aspekty hodnocení dopadů politik. Reflektuje otázky spojené s uplatňováním metodik EIA a RIA v zahraničí i v České republice a představuje v prostředí české veřejné správy relativně neznámou metodu kontingentního hodnocení. Současné metodologické otázky veřejné politiky - Martin Nekola od nakladatelství Karolinum v kategorii | | Politologie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.