Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Martin Heidegger: Rozhovory k osmdesátým narozeninám

Knihy osobnosti a fakta

Martin Heidegger: Rozhovory k osmdesátým narozeninám

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozhovory k osmdesátým narozeninám - Martin Heidegger. Kniha obsahuje dva rozhovory, které Martin Heidegger poskytl mediím u příležitosti svých 80. narozenin (1969), a především jeho rozhovor s redaktorem časopisu Spiegel z roku 1966, který byl na Heideggerovo výslovné přání otištěn až po jeho smrti v roce 1976. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7637
skladem

Jaké má kniha
Rozhovory k osmdesátým ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Heidegger: Rozhovory k osmdesátým narozeninám koupíte i tady

Specifikace Martin Heidegger: Rozhovory k osmdesátým narozeninám

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 77 Kč

Kniha obsahuje dva rozhovory, které Martin Heidegger poskytl mediím u příležitosti svých 80. narozenin (1969), a především jeho rozhovor s redaktorem časopisu Spiegel z roku 1966, který byl na Heidegg ... a dál?

Produkt Martin Heidegger: Rozhovory k osmdesátým narozeninám

Martin Heidegger: Rozhovory k osmdesátým narozeninám - parametry

Název produktu: Martin Heidegger: Rozhovory k osmdesátým narozeninám
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 93 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozhovory k osmdesátým narozeninám - Martin Heidegger. Kniha obsahuje dva rozhovory, které Martin Heidegger poskytl mediím u příležitosti svých 80. narozenin (1969), a především jeho rozhovor s redaktorem časopisu Spiegel z roku 1966, který byl na Heideggerovo výslovné přání otištěn až po jeho smrti v roce 1976. Tento obsáhlý rozhovor je doplněn improvizovaným komentářem Jana Patočky, který byl zachycen na magnetofonový pásek při soukromém semináři. Rozhovory i komentář jsou důležitými dokumenty k debatě o morálně-politickém profilu M. Heideggera. Rozhovory k osmdesátým narozeninám - Martin Heidegger od nakladatelství Oikoymenh v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.