Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Martin Cipro: Psychoanalytické koučování

Knihy naučná literatura

Martin Cipro: Psychoanalytické koučování

Hodnocení: 1x
  • 4

Vliv nevědomé motivace na jednání koučovaného. Psychoanalytické koučování se zaměřuje na hlubší sebepoznání osobnosti manažera, vliv nevědomé motivace na práci, pracovní i mimopracovní vztahy a celkovou životní spokojenost. Tento přístup hledá příčiny současného stavu i v minulosti a propojuje nevědomé jednání s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Psychoanalytické koučov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Cipro: Psychoanalytické koučování koupíte i tady

Specifikace Martin Cipro: Psychoanalytické koučování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 238 Kč

Psychoanalytické koučování se zaměřuje na hlubší sebepoznání osobnosti manažera, vliv nevědomé motivace na práci, pracovní i mimopracovní vztahy a celkovou životní spokojenost. Tento přístup hledá p ... a dál?

Produkt Martin Cipro: Psychoanalytické koučování

Martin Cipro: Psychoanalytické koučování - parametry

Název produktu: Martin Cipro: Psychoanalytické koučování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vliv nevědomé motivace na jednání koučovaného. Psychoanalytické koučování se zaměřuje na hlubší sebepoznání osobnosti manažera, vliv nevědomé motivace na práci, pracovní i mimopracovní vztahy a celkovou životní spokojenost. Tento přístup hledá příčiny současného stavu i v minulosti a propojuje nevědomé jednání s budoucími plány a vizemi. Čtenář se seznámí s psychoanalytickým pojetím koučování, jeho čtyřmi základními pilíři a s aplikačními metodami odvozenými z psychoanalýzy. Pozná směry moderní psychoanalýzy, které jsou základní doktrínou pro psychoanalytické koučování.   V praktické části knihy autor uvádí konkrétní případové studie, které mohou sloužit jako určitý návod či model rozhovorů. Manažerům nabízí pomoc s nastavením přístupu ke kolegům a pochopením jejich chování, které je často motivováno nevědomě. Na příkladech z praxe je ukázáno, jak řešit konkrétní situace tak, aby jim aktéři opravdu porozuměli (konflikty, vztahy, agrese, psychopatologie na pracovišti apod.). Dále je na konkrétních ukázkách zachyceno, jak může kouč či manažer využívat techniky psychoanalýzy (např. analýza obranných mechanismů, interpretace, volné asociace, přenos a protipřenos, protiotázky, zrcadlení, rekonstrukce, konfrontace či dokonce analýza snů).   Smyslem této ojedinělé publikace je propojit dva stěžejní přístupy ke klientům, které se zatím v praxi příliš nepotkaly – psychoanalýzu a management. Kniha není určena jen profesionálním koučům a výkonným manažerům, kteří koučování používají jako styl vedení lidí, ale také širší veřejnosti, která se zajímá o porozumění člověku v jeho nevědomém hlubinném rozměru. „Kdo nepozná a nepochopí chyby ve své osobní historii, je odsouzen k jejich opakování i v budoucnosti.“ Recenze „Je velkým přínosem, že psychoanalytické koučování pracuje s hlubokými a často neuvědomovanými motivy koučovaných manažerů, kterým musí jejich kouč správně rozumět. V publikaci najdeme inspirativní podněty k tabuizovanému tématu ekonomické efektivity koučování a několik zajímavých výsledků z výzkumné studie o přínosech koučování. Psychoanalytické koučování nechce jít po povrchu jevů, ale má ambici pronikat do nevědomých kauzálních souvislostí. Psychoanalytické koučování je založeno na historicky nejstarším a nejkomplexnějším přístupu k porozumění a výkladu lidské psychiky.“   Prof. Ing. Ivan Nový, CSc., děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE v Praze


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.