Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Bürger: Šumava v proměnách času

Učebnice/Odborná literatura

Martin Bürger: Šumava v proměnách času

Hodnocení: 1x
  • 4

Šumava v proměnách času – Revue Jungbauerova šumavského vlastivědného spolku /1 - Martin Bürger. Revue Šumava v proměnách času je novým periodikem, které nabízí čtenářům články a studie mapující vývoj šumavské kulturní krajiny a zachycuje složité životní příběhy a osudy zdejších obyvatel. Revue je rozdělena do šesti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Šumava v proměnách času
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Bürger: Šumava v proměnách času koupíte i tady

Specifikace Martin Bürger: Šumava v proměnách času

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Revue Šumava v proměnách času je novým periodikem, které nabízí čtenářům články a studie mapující vývoj šumavské kulturní krajiny a zachycuje složité životní příběhy a osudy zdejších obyvatel. Revue ... a dál?

Produkt Martin Bürger: Šumava v proměnách času

Martin Bürger: Šumava v proměnách času - parametry

Název produktu: Martin Bürger: Šumava v proměnách času
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šumava v proměnách času – Revue Jungbauerova šumavského vlastivědného spolku /1 - Martin Bürger. Revue Šumava v proměnách času je novým periodikem, které nabízí čtenářům články a studie mapující vývoj šumavské kulturní krajiny a zachycuje složité životní příběhy a osudy zdejších obyvatel. Revue je rozdělena do šesti tematických oddílů s texty o historii tohoto regionu, o způsobech života v minulosti a dnes, o významných osobnostech, které mají na Šumavě své kořeny či se jejich životní osudy s tímto krajem protnuly. Pozornost je věnována památkám i tvorbě spisovatelů pocházejících ze Šumavy či o Šumavě píšících. Každé číslo uzavírá rozhovor s pamětníkem či s významnou osobností, která na Šumavě žije nebo k ní má blízký vztah. Součástí obsahu je bohatý obrazový doprovod. Jungbauerův šumavský vlastivědný spolek navazuje svým působením na činnost Šumavského muzea, které bylo založeno v Horní Plané coby první šumavská muzejní instituce na počátku 20. let minulého století. Na jeho vybudování se podílel Gustav Jungbauer, významný historik a etnograf, rodák z Předního Hamru u Horní Plané, který vystupoval po dlouhá léta jako vůdčí osobnost muzea a k jehož odkazu se spolek svým názvem hlásí. Spolek se zabývá odborným zpracováním, popularizací a propagací šumavské historie, vlastivědy a národopisu. Šumava v proměnách času – Revue Jungbauerova šumavského vlastivědného spolku /1 - Martin Bürger od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.