Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marta Vohnoutová: Velký průvodce infrastrukturou PKI

Učebnice/Odborná literatura

Marta Vohnoutová: Velký průvodce infrastrukturou PKI

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Velký průvodce infrastrukturou PKI - Marta Vohnoutová;Libor Dostálek. Chystáte se ve své firmě nasadit infrastrukturu veřejných klíčů (PKI) a začleňujete ji do používaných aplikací? Uvažujete nad tím, že tyto činnosti budete outsourcovat? Nemusíte, neboť při využití certifikační služby, jež je součástí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85897

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marta Vohnoutová: Velký průvodce infrastrukturou PKI koupíte i tady

Specifikace Marta Vohnoutová: Velký průvodce infrastrukturou PKI

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 589 Kč

Chystáte se ve své firmě nasadit infrastrukturu veřejných klíčů (PKI) a začleňujete ji do používaných aplikací? Uvažujete nad tím, že tyto činnosti budete outsourcovat? Nemusíte, neboť při využití certifikační služby, jež je součástí Microsoft Windows Serveru, s pochopením technologického pozadí a praktickými kroky, které ukazuje tato kniha, můžete navrhnout a implementovat odpovídající řešení sami. Autor dvoudílného Velkého průvodce protokoly TCP/IP – knihy, která prorazila i na zahraniční scéně – ve své další » ... a dál?

Produkt Marta Vohnoutová: Velký průvodce infrastrukturou PKI

Marta Vohnoutová: Velký průvodce infrastrukturou PKI - parametry

Název produktu: Marta Vohnoutová: Velký průvodce infrastrukturou PKI
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 589 Kč
Maximální cena: 751 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Velký průvodce infrastrukturou PKI - Marta Vohnoutová;Libor Dostálek. Chystáte se ve své firmě nasadit infrastrukturu veřejných klíčů (PKI) a začleňujete ji do používaných aplikací? Uvažujete nad tím, že tyto činnosti budete outsourcovat? Nemusíte, neboť při využití certifikační služby, jež je součástí Microsoft Windows Serveru, s pochopením technologického pozadí a praktickými kroky, které ukazuje tato kniha, můžete navrhnout a implementovat odpovídající řešení sami. Autor dvoudílného Velkého průvodce protokoly TCP/IP – knihy, která prorazila i na zahraniční scéně – ve své další publikaci přináší opět podrobný a současně velmi srozumitelný pohled, tentokrát na jednotlivé prvky bezpečné elektronické komunikace a konkrétní postupy pro implementaci jejích fází – od vybudování vlastní certifikační autority přes zabezpečení webu či pošty až po vytváření důvěryhodných archivů pro dlouhodobé uchování dokumentů. V publikaci najdou své části či pasáže jak začínající zájemci, tak i relativně pokročilí odborníci v oboru, kteří chtějí jít do hloubky „až na význam jednotlivých bitů“. Ve 27 kapitolách detailně prozkoumáte především následující problematiku: - Základy kryptografie a metody autentizace uživatele - Hesla, čipové karty, biometrika - Principy digitálního podpisu - Vydávání a správa certifikátů - Ověřování platnosti certifikátu a digitálního podpisu - Vytvoření vlastní certifikační autority - Vybudování infrastruktury PKI a důvěryhodných archivů - Struktura certifikátu pod lupou - Jazyk ASN.1 a kódování BER, DER, UTF-8 a Base64 - Atributové certifikáty, časová razítka (TSA) - Zabezpečení webové komunikace protokoly TLS a HTTPS - Formát digitálně zabezpečené poštovní zprávy - Dlouhodobý digitální podpis a dlouhodobá archivace dokumentů - Související legislativní normy O autorech: Libor Dostálek se věnuje výuce síťových a bezpečnostních protokolů na MFF UK a na PřF JU. Ve firmě Siemens vede skupinu Systémové integrace. Je autorem několika českých knih, jejichž věhlas přesáhl i hranice: vyšly v angličtině, ruštině a polštině. Marta Vohnoutová,MCSE a MCT, pracovala jako konzultantka v oblasti připojení k Internetu, budování a monitorování bezdrátových sítí, později se zaměřila na oblast bezpečnosti a PKI. Nyní pracuje jako Senior Solution Architect ve firmě Siemens. Miroslav Knotek pracuje na pozici IT senior konzultant ve společnosti KPCS CZ, s. r. o., kde řídí projekty nasazení serverových produktů společnosti Microsoft. Primárně se zaměřuje na bezpečnostní technologie. Je držitelem prestižního ocenění Microsoft Most Valuable Professional pro oblast bezpečnosti. Publikace: Velký průvodce infrastrukturou PKI - Marta Vohnoutová;Libor Dostálek. Marta Vohnoutová; Libor DostálekCPress 2010Kniha, čeština, 544 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.