Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Markéta Prášková: Země čarodějů

Knihy pro děti a mládež

Markéta Prášková: Země čarodějů

Hodnocení: 1x
  • 4

Země čarodějů. Ve druhé části fantasy tetralogie se opět setkáváme s hlavními hrdiny Adamem a Evkou, kteří pomocí tajemných klobouků navštíví svého předka Viléma Hradeckého. Při návštěvě Evka najednou zmizí. Adam i Vilém vědí, co to znamená... Přesunula se do Agarveny, do zlé, nebezpečné země, plné čarodějů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Země čarodějů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Markéta Prášková: Země čarodějů koupíte i tady

Specifikace Markéta Prášková: Země čarodějů

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 83 Kč

Ve druhé části fantasy tetralogie se opět setkáváme s hlavními hrdiny Adamem a Evkou, kteří pomocí tajemných klobouků navštíví svého předka Viléma Hradeckého. Při návštěvě Evka najednou zmizí. Adam i ... a dál?

Produkt Markéta Prášková: Země čarodějů

Markéta Prášková: Země čarodějů - parametry

Název produktu: Markéta Prášková: Země čarodějů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 228 Kč
Ušetríte až: 145 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Země čarodějů. Ve druhé části fantasy tetralogie se opět setkáváme s hlavními hrdiny Adamem a Evkou, kteří pomocí tajemných klobouků navštíví svého předka Viléma Hradeckého. Při návštěvě Evka najednou zmizí. Adam i Vilém vědí, co to znamená... Přesunula se do Agarveny, do zlé, nebezpečné země, plné čarodějů a hrůzných bytostí. Adam se okamžitě rozhodne, že se za ní vydá a najde ji. To se mu sice podaří, ale díky nečekanému sledu událostí zůstanou v Agarveně jen s jedním kloboukem a tudíž se jen jeden z nich může vrátit domů. Nastává honba za kloboukem, při které se seznámí se spoustou zajímavých přátel a navštíví různá místa. Nakonec získají do rukou vytoužený druhý klobouk a mohou se vrátit domů. Loučí se s přáteli a za všechno jim děkují. Už se ale těší domů, a když si pokládají klobouky na hlavy, jsou přesvědčeni, že už se do Agarveny nikdy nevrátí.   O autorovi Markéta Prášková Narodila jsem se v srpnu roku 1981. K mému narození se neváže žádná unikátní ani vtipná historka, takže přeskočím několik let a zastavím se až na základní škole ve Světlé nad Sázavou. Kromě základů čtení a psaní, které se mi po mnohých potížích a zásluhou trpělivosti lidí v mém okolí usadily v hlavě, jsem tam nabyla dojmu, že učení nejspíš nebude moje životní vášeň. Přesto jsem z důvodů, které dosud nechápu, základní školu po pěti letech opustila a otevřela dveře sedmiletého gymnázia, abych své školní neúspěchy ještě více podpořila. Gymnázium však pro mě mělo i některá velká pozitiva. Zde jsem objevila lásku ke knihám a také poprvé začala psát. Ač jsem svá prvotní dílka zcela nekriticky obdivovala, jako nejspíš každý autor, musím s odstupem času přiznat, že byla velmi pochybné umělecké hodnoty, a proto slibuji, že jimi nebudu čtenáře v budoucnu nikdy zatěžovat. Následovala dlouhá mašinérie mého dalšího vzdělávání, z níž si nejvíc vážím studia pedagogiky v Hradci Králové. Už během něj jsem se cítila doslova přeplněna informacemi všeho druhu, což byla jedna z okolností, jež nakonec vyústily v další vlnu mé spisovatelské dráhy. V roce 2004 jsem znovu vzala tužku a odstartovala dlouhou, někdy veselou, někdy úmornou práci na Kloboucích z Agarveny. Rozrostly se nakonec do čtyř dílů a zásluhou nakladatelství Grada dnes znovu vycházejí. Svým čtenářům přeji, aby v dobrodružné Agarveně, v níž jsem roky žila, strávili krásnou dovolenou a objevili tam všechno, co jsem objevila já. Snad se tam na jedné z tisíců cest potkáme... Publikace: Klobouky z Agarveny 2 - Země čarodějů. Čarovné kloboučky, které Adam s Evkou objevili v truhle na

zaprášené půdě, je nešťastnou náhodou přenášejí do nebezpečné

tajemné Agarveny. Po souboji s čarodějnicí jsou hrdinové nuceni

vyhledat rodinu čaroděje Teodorika a žádat ji o pomoc, aby se mohli

vrátit zpátky domů. Vydávají se tak na dlouhou, velmi obtížnou

cestu, při níž se blíže seznamují nejen se třemi čaroději, kteří je

udatně doprovázejí a ochraňují před nebezpečím, ale i s celou

jejich zemí. Cílem této pouti je Krak, starý opuštěný hrad v

horách,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.