Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Markéta Kostková: Čítanka k literatuře 2 - přehled SŠ učiva

Učebnice/Odborná literatura

Markéta Kostková: Čítanka k literatuře 2 - přehled SŠ učiva

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Markéta Kostková: Čítanka k literatuře 2 - přehled SŠ učiva koupíte i tady

Specifikace Markéta Kostková: Čítanka k literatuře 2 - přehled SŠ učiva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Učebnici využijete v průběhu celého studia na střední škole a při přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ. Zpracováno dle požadavků MŠMT k nové podobě maturitní zkoušky. ... a dál?

Produkt Markéta Kostková: Čítanka k literatuře 2 - přehled SŠ učiva

Markéta Kostková: Čítanka k literatuře 2 - přehled SŠ učiva - parametry

Název produktu: Markéta Kostková: Čítanka k literatuře 2 - přehled SŠ učiva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného literárního díla jsou zařazeny dvě samostatné ukázky, z nichž první je většího rozsahu, aby si čtenář na dílo a jeho vlastnosti zvykl, seznámil se s ním a uvědomil si některé zvláštnosti autorského stylu. Následný blok otázek k textu (a možných námětů k přemýšlení) jistě pomůže vyučujícím oživit výuku, studentům pak osvěžit si znalosti a ověřit, zda opravdu pozorně četli uvedený text. S podobnými otázkami se studenti mohou setkat při přijímacích zkouškách na vysoké školy, neboť ve vztahu k literárnímu dílu je potřeba si uvědomovat souvislosti a umět si dílo začlenit do obecného kulturně-historického vývoje. Druhá ukázka je vždy kratší a snaží se názorně poukázat na jevy, kterých je dobré si při čtení všímat – jedná se o příklady z tematické, jazykové a kompoziční roviny díla. S rozborem vybraných jevů koresponduje i závěrečná interpretace, která odkazuje k uvedeným textům, ale vztahuje se zpravidla i k základním rysům autorovy tvorby. Autor: Kostková Markéta; Učebnici využijete v průběhu celého studia na střední škole a při přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ. Zpracováno dle požadavků MŠMT k nové podobě maturitní zkoušky. (k Literatuře - Publikace: Čítanka 2 - k literatuře přehledu SŠ učiva - Mgr. Markéta Kostková. Publikace: Čítanka 2 - k literatuře přehledu SŠ učiva - Mgr. Markéta Kostková. Čítanka 2 k Literatuře Přehl. - Edice: Maturita - VYUKA.CZ - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 208 str. - ISBN: Markéta KostkováVYUKA.CZ 2006, edice MaturitaKniha, čeština, 208 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.