Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mark Solonin: Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války

Knihy

Mark Solonin: Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války - Mark Solonin. Knihy ruského publicisty Marka Solonina (*1958) patří v současné době mezi nejpopulárnější a zároveň nejdiskutovanější historické publikace nejen v bývalých zemích Sovětského svazu. Jejich překlady totiž vycházejí i u nás, na Slovensku a hlavně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mark Solonin: Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války koupíte i tady

Specifikace Mark Solonin: Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 216 Kč

Knihy ruského publicisty Marka Solonina (*1958) patří v současné době mezi nejpopulárnější a zároveň nejdiskutovanější historické publikace nejen v bývalých zemích Sovětského svazu. Jejich překlady totiž vycházejí i u nás, na Slovensku a hlavně v Polsku. Autor již patří do generace, která není příliš zasažena velmi dobře známým zvykem autocenzury textu ve prospěch nezpochybnitelného božstva marxismu-leninismu a z něho vyplývající povinné stranickosti historie. Zároveň měl ovšem v devadesátých letech možnost » ... a dál?

Produkt Mark Solonin: Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války

Mark Solonin: Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války - parametry

Název produktu: Mark Solonin: Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 216 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války - Mark Solonin. Knihy ruského publicisty Marka Solonina (
  • 1958) patří v současné době mezi nejpopulárnější a zároveň nejdiskutovanější historické publikace nejen v bývalých zemích Sovětského svazu. Jejich překlady totiž vycházejí i u nás, na Slovensku a hlavně v Polsku. Autor již patří do generace, která není příliš zasažena velmi dobře známým zvykem autocenzury textu ve prospěch nezpochybnitelného božstva marxismu-leninismu a z něho vyplývající povinné stranickosti historie. Zároveň měl ovšem v devadesátých letech možnost studovat dříve zcela utajené fondy ve vojenských archivech. Díky tomu získal velké množství informací, které v posledních letech přetvořil do řady knih, zabývajících se sovětským vojenstvím v kritických dnech června a července 1941. Mezi jeho nejznámější publikace patří knihy Bočka i obruči, ili Kogda načalas Vělikaja Otěčestvěnnaja vojna (2004), Na mirno spjaščich aerodromech … 22 ijuňa 1941 goda (2006), 22 ijuňa, ili Kogda načalas Vělikaja Otěčestvěnnaja vojna (2007), 23 ijuňa: „Děň M“ (2007, česky vyšlo v nakladatelství Naše vojsko v roce 1910), 25 ijuňa. Gluposť ili agressija? (2008, česky vyjde v nakladatelství Naše vojsko v roce 2011), Falšivaja istorija Vělikoj vojny (2008) a Novaja chronologija katastrofy 1941 goda (2010). Kniha, kterou máte před sebou, je věnována nejširší čtenářské obci, zvláště pak těm čtenářům, kteří chtějí získat nové informace ve stručné a přehledné formě. Autor se v knize vyrovnává s valnou částí falešných konstrukcí a mýtů, jež sovětská stranická historiografie o bojových akcích druhé světové války na východoevropském válčišti vytvořila, a které značná část oficiálních a státem honorovaných ruských vojenských historiků stále považuje za nezpochybnitelnou mantru. Vymývání mozků - Zfalšované dějiny sovětsko-německé války - Mark Solonin od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.