Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mark Sisson: Primal Blueprint

Učebnice/Odborná literatura

Mark Sisson: Primal Blueprint

Hodnocení: 1x
  • 4

Primal Blueprint - Mark Sisson . Hlad, hodiny ve fitness, život plný omezení. Zhubnu. Zbavím se vysokého tlaku. Získám fyzičku. Jenže - stane se něco jiného. Hladu se tělo brání ještě usilovnějším ukládáním tukových polštářů, nadměrná zátěž poškozuje klouby. Čím více jste unaveni, tím rychleji se ztrácí motivace. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mark Sisson: Primal Blueprint koupíte i tady

Specifikace Mark Sisson: Primal Blueprint

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 283 Kč

Hlad, hodiny ve fitness, život plný omezení. Zhubnu. Zbavím se vysokého tlaku. Získám fyzičku. Jenže - stane se něco jiného. Hladu se tělo brání ještě usilovnějším ukládáním tukových polštářů, nadměrná zátěž poškozuje klouby. Čím více jste unaveni, tím rychleji se ztrácí motivace. Uvolněte se, přehoďte výhybku v hlavě a zkuste to tentokrát úplně jinak. Kniha Marka Sissona není návodem na hubnutí, ani na čtenáře neklade nesplnitelné nároky. Pomáhá znovuobjevit zdraví zakódované do genů člověka dvěma miliony let » ... a dál?

Produkt Mark Sisson: Primal Blueprint

Mark Sisson: Primal Blueprint - parametry

Název produktu: Mark Sisson: Primal Blueprint
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 283 Kč
Maximální cena: 436 Kč
Ušetríte až: 153 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Primal Blueprint - Mark Sisson . Hlad, hodiny ve fitness, život plný omezení. Zhubnu. Zbavím se vysokého tlaku. Získám fyzičku. Jenže - stane se něco jiného. Hladu se tělo brání ještě usilovnějším ukládáním tukových polštářů, nadměrná zátěž poškozuje klouby. Čím více jste unaveni, tím rychleji se ztrácí motivace. Uvolněte se, přehoďte výhybku vhlavě azkuste to tentokrát úplně jinak. Kniha Marka Sissona není návodem na hubnutí, ani na čtenáře neklade nesplnitelné nároky. Pomáhá znovuobjevit zdraví zakódované do genů člověka dvěma miliony let evoluce. Primal Blueprint je „měkké“ paleoMark Sisson přitom není dogmatik. Jeho verze paleo je přístupná itěm, kdo mají obavy, zda přechod na stravu, která vyřazuje zjídelníčku většinu sacharidů, zvládnou. Tam, kde klasické paleo přikazuje „nesmíte“, Sisson říká – můžete, ale nemusíte. Když to nejde tak, zkuste to jinak. Akdyž napoprvé selžete, zkuste to znovu.Stravovací návyky apaleo jsou ale pro Marka Sissona jen jedním zdeseti principů, kterou vedou ktrvalému zdraví. Pomalý pohyb několik hodin týdně, občasný trénink výbušnosti, posilování stěžkými břemeny, odpočinek na slunci ahra – Primal Blueprint přenáší do dnešních dnů nejen stravu paleolitických lovců asběračů, ale celý jejich životní styl. Srozumitelně apro každého.Strava je jen začátek V komunitě příznivců paleo patří Mark Sisson knejrespektovanějším osobnostem. Když jsme vzáplavě cizojazyčných publikací opaleo hledali tu nejvhodnější kpřekladu, byla Primal Blueprint jasnou volbou. Nezakazuje, neříká pravdy, přes která nejede vlak. Naopak, je vzrušujícím průvodcem na cestě knenásilné atrvalé proměně životních postojů. Pomůže ivám. Začnete ještě dnes? Primal Blueprint - Mark Sisson od nakladatelství Blue vision v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.