MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marissa Meyer: Bez srdce

Knihy

Marissa Meyer: Bez srdce

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788025239674

Samostatný román od autorky bestsellerové série Měsíční kroniky. Kdysi dávno než se stala postrachem říše divů, byla neblaze proslulá královna jen dívkou, která toužila po lásce. Prequel ke slavnému příběhu Alenky v říši divů dopsala autorka Měsíčních kronik Catherine je jednou z nejžádanějších dívek v říši divů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96636
skladem

Jaké má kniha
Bez srdce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Marissa Meyer: Bez srdce

Specifikace Marissa Meyer: Bez srdce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 209 Kč

Bez srdce Knížka pro dívky, které si chtějí přečíst příběh o vlastním odhodlání dospívající Catherin vůči direkci jejích rodičů, jak a kam má v životě směrovat. Dívka by ráda šla za svým zájmem, naučit se řemeslo a otevřít si pekárnu s cukrárnou. Pro její matku je to podúrovňový cíl, v uvědomění, že se může stát Catherine v budoucnosti královnou. Na zásnubním plese se dívka nečekaně setkává se záhadným mladíkem a oba k sobě pocítí nezanedbatelnou přitažlivost. Mladík se Catherine dvoří » ... a dál?

Produkt Marissa Meyer: Bez srdce

Marissa Meyer: Bez srdce - parametry

Název produktu: Marissa Meyer: Bez srdce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 314 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Samostatný román od autorky bestsellerové série Měsíční kroniky. Kdysi dávno než se stala postrachem říše divů, byla neblaze proslulá královna jen dívkou, která toužila po lásce. Prequel ke slavnému příběhu Alenky v říši divů dopsala autorka Měsíčních kronik Catherine je jednou z nejžádanějších dívek v říši divů a zároveň oblíbenkyní dosud svobodného Krále. Její zájmy jsou však úplně jiné. Jako nadaná pekařka touží po tom otevřít si podnikání a živit se výrobou lahodného cukroví. Pro její matku jsou podobné cíle nesmyslné - zvlášť když má Catherine šanci stát se královnou. Na královském plese, kde má obdržet oficiální žádost o ruku, se Cath setkává s pohledným, záhadným Šprýmem a poprvé ucítí skutečnou přitažlivost. Šprým se jí začne potají dvořit, přičemž oba riskují Královu nelibost i hněv dívčiných rodičů. Ona má ale jiné sny, netouží stát se královnou. Když potká na královském plese pohledného a záhadného Šprýma, rozhodne se, že nebude jen figurkou ve hře někoho jiného. Se Šprýmem se začne potají scházet i přesto, že oba riskují Královu nelibost a hněv jejích rodičů. Cath je však pevně odhodlaná zvolit si v životě vlastní cestu, jenže v zemi plné kouzel, šílenství a nestvůr má osud jiné plány. Marissa Meyerová je autorkou slavné série Měsíční kroniky: knih Cinder, Scarlet, Cress, Winter, Nejkrásnější a Hvězdy nad hlavou. Žije v Tacomě ve státě Washington se svou rodinou a třemi kočkami. Bez srdce Knížka pro dívky, které si chtějí přečíst příběh o vlastním odhodlání dospívající Catherin vůči direkci jejích rodičů, jak a kam má v životě směrovat. Dívka by ráda šla za svým zájmem, naučit se řemeslo a otevřít si pekárnu s cukrárnou. Pro její matku je to podúrovňový cíl, v uvědomění, že se může stát Catherine v budoucnosti královnou. Na zásnubním plese se dívka nečekaně setkává se záhadným mladíkem a oba k sobě pocítí nezanedbatelnou přitažlivost. Mladík se Catherine dvoří i při nebezpečí hněvu krále a jejích rodičů. Odhodlání, aby si oba mohli jít svojí cestou, jim v zemi plné kouzel maří nestvůry, jako by měl osud s nimi úplně jiné plány. Marissa Meyerová je autorkou slavné série Měsíční kroniky:

knih Cinder, Scarlet, Cress, Winter, Nejkrásnější a Hvězdy nad hlavou. Žije v Tacomě ve státě Washington se svou rodinou a třemi kočkami. Vhodné pro děti od 15 let

Autor: Marissa Meyerová

Jazyk: čeština

Počet stran: 392

Vazba: brožovaná lepená

Rozměry: 14 x 21 cm

Země původu: ČR


Recenze Marissa Meyer: Bez srdce

Přidáno: 25. května 2018

Přidáno: 24. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidat recenzi pro Marissa Meyer: Bez srdce

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.