Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Zahálková: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book

Učebnice/Odborná literatura

Marie Zahálková: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book - Marie Zahálková. Učebnice zpracovaná podle osnov vzdělávacího programu Základní škola Druhá část ucelené kompletní řady původních českých učebnic pro 4 - 9 ročník. Pro každý ročník je vydána jedna učebnice (Pupil’s Book), pracovní sešit (Workbook), ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Zahálková: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book koupíte i tady

Specifikace Marie Zahálková: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 98 Kč

Druhá část ucelené kompletní řady původních českých učebnic pro 4 - 9 ročník. Pro každý ročník je vydána jedna učebnice (Pupil’s Book), pracovní sešit (Workbook), audiokazeta a metodická kniha pro uči ... a dál?

Produkt Marie Zahálková: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book

Marie Zahálková: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book - parametry

Název produktu: Marie Zahálková: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 153 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book - Marie Zahálková. Učebnice zpracovaná podle osnov vzdělávacího programu Základní škola Druhá část ucelené kompletní řady původních českých učebnic pro 4 - 9 ročník. Pro každý ročník je vydána jedna učebnice (Pupil’s Book), pracovní sešit (Workbook), audiokazeta a metodická kniha pro učitele (Teacher’s Book). Kniha pro učitele obsahuje vždy dvoustranu z žákovské učebnice a z pracovního sešitu a metodická doporučení, jak s nimi pracovat. Celý komplet je zpracován podle osnov vzdělávacího programu Základní škola a má jednotnou schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Angličtina pro 5. ročník základí školy - Pupil´s Book - Marie Zahálková. Učebnice anglický jazyk ZŠ - AJ. Tato kniha je druhou částí šestidílné řady původních českých učebnic angličtiny pro výuku od 4. do 9. ročníku základní školy.Je zpracována podle osnov vzdělávacího programu Základní škola.Učebnice pro každý ročník je doplněna pracovním sešitem,jenž je nedílnou součástí práce s učebnicí, audiokazetou a metodickou knihou pro učitele.Učebnice pro další ročníky vycházejí s obdobným vybavením.Návaznost učebnic do 9.ročníku je garantována. Marie ZahálkováUčebnice zpracovaná podle osnov vzdělávacího programu Základní školaSPN-pedagogické nakladatelství 2001Kniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.