Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Vašutová: Proměny šikany ve světě nových médií

Učebnice/Odborná literatura

Marie Vašutová: Proměny šikany ve světě nových médií

Hodnocení: 1x
  • 4

Práce je věnována tématu kyberšikany. Teoretická východiska předkládají souhrn základních pojmů charakterizující svět médií jako jednu z podmínek pro vznik nové formy šikany – kyberšikany. Dále jsou definovány pojmy související s agresí, agresivitou a tradiční šikanou. Zabýváme se charakteristikou kyber¬šikany, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Vašutová: Proměny šikany ve světě nových médií koupíte i tady

Specifikace Marie Vašutová: Proměny šikany ve světě nových médií

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 295 Kč

Práce je věnována tématu kyberšikany. Teoretická východiska předkládají souhrn základních pojmů charakterizující svět médií jako jednu z podmínek pro vznik nové formy šikany – kyberšikany. Dále jsou d ... a dál?

Produkt Marie Vašutová: Proměny šikany ve světě nových médií

Marie Vašutová: Proměny šikany ve světě nových médií - parametry

Název produktu: Marie Vašutová: Proměny šikany ve světě nových médií
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 467 Kč
Ušetríte až: 172 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Práce je věnována tématu kyberšikany. Teoretická východiska předkládají souhrn základních pojmů charakterizující svět médií jako jednu z podmínek pro vznik nové formy šikany – kyberšikany. Dále jsou definovány pojmy související s agresí, agresivitou a tradiční šikanou. Zabýváme se charakteristikou kyber¬šikany, protagonisty kyberšikany, způsoby, prostředky a formami kyberšikany. V práci jsou popsány i výzkumné studie kyberšikany v České republice a v za¬hraničí. Následuje popis vlastního výzkumu na Ostravské univerzitě v Ostra¬vě, jež proběhl za pomoci Ostravského dotazníku ke kybernetické šikaně u 1030 respondentů. Závěrečná část práce představuje analýzu výsledků a shrnutí získaných dat. Proměny šikany ve světě nových médií - Mária Vašutová od authora Mária Vašutová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.