Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Vágnerová: Současná psychopatologie pro pomáhající profese

Učebnice/Odborná literatura

Marie Vágnerová: Současná psychopatologie pro pomáhající profese

Hodnocení: 1x
  • 4

Současná psychopatologie pro pomáhající profese . Kniha nabízí přehled různých psychických problémů, jejich příčin a důsledků, které pro život daného jedince či skupiny přinášejí. Zahrnuje nejrůznější situace, které mohou s větší či menší pravděpodobností v běžném životě nastat, ať už jde o psychický dopad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Současná psychopatologi..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Vágnerová: Současná psychopatologie pro pomáhající profese koupíte i tady

Specifikace Marie Vágnerová: Současná psychopatologie pro pomáhající profese

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 705 Kč

Kniha nabízí přehled různých psychických problémů, jejich příčin a důsledků, které pro život daného jedince či skupiny přinášejí. Zahrnuje nejrůznější situace, které mohou s větší či menší pravděpodobností v běžném životě nastat, ať už jde o psychický dopad somatických onemocnění a trvalejších zdravotních postižení, nebo o primárně psychické poruchy a choroby. Vzhledem k tomu, že jde o text určený pracovníkům v pomáhajících profesí, zahrnuje i informace o sociálním dopadu takových potíží a orientační nabídku možné » ... a dál?

Produkt Marie Vágnerová: Současná psychopatologie pro pomáhající profese

Marie Vágnerová: Současná psychopatologie pro pomáhající profese - parametry

Název produktu: Marie Vágnerová: Současná psychopatologie pro pomáhající profese
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 705 Kč
Maximální cena: 1 005 Kč
Ušetríte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Současná psychopatologie pro pomáhající profese . Kniha nabízí přehled různých psychických problémů, jejich příčin a důsledků, které pro život daného jedince či skupiny přinášejí. Zahrnuje nejrůznější situace, které mohou s větší či menší pravděpodobností v běžném životě nastat, ať už jde o psychický dopad somatických onemocnění a trvalejších zdravotních postižení, nebo o primárně psychické poruchy a choroby. Vzhledem k tomu, že jde o text určený pracovníkům v pomáhajících profesí, zahrnuje i informace o sociálním dopadu takových potíží a orientační nabídku možné pomoci. Kniha navazuje na titul Psychopatologie pro pomáhající profese, je ale značně inovována, např. o pojednání o genetickém přenosu dispozic k rozvoji uvedených potíží, o způsobu, jak se různé dědičné vlohy uplatňují a jak ovlivňují vývoj a fungování CNS. Samostatná část textu je věnována psychologii nemocných a zdravotně postižených. Inovováno je pojednání o psychosomatických chorobách, informace o různých alternativách zdravotního postižení jsou doplněny zejména s ohledem na specifika orientace a chápání běžných situací. Aktualizovány jsou zejména informace o příčinách rozvoje uvedených poruch. Nově je uvedena podkapitola o sebepoškozování a řada dalších. Prof. Marie Vágnerová je psycholožka, přední odbornice v oblasti pedopsychologie, vývojové psychologie a psychologie handicapu. V Portálu vyšly její knihy Psychopatologie pro pomáhající profese a Vývojová psychologie. Současná psychopatologie pro pomáhající profese od nakladatelství v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.