Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marian Piecha: Brownfields Jak vznikají a co s nimi

Učebnice/Odborná literatura

Marian Piecha: Brownfields Jak vznikají a co s nimi

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Brownfields. Jak vznikají a co s nimi - Božena Kadeřábková;Kolektiv. Zejména od počátku 90. let můžeme pozorovat rozšiřování řady českých aglomeracído volné krajiny. Upřednostňování výstavby na „zelené louce“ před revitalizací brownfields, tedy opětovným využitím již jednou urbanizovaného území, vede k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Marian Piecha: Brownfields Jak vznikají a co s nimi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

Publikace: Brownfields. Jak vznikají a co s nimi - Božena Kadeřábková;Kolektiv. Zejména od počátku 90. let můžeme pozorovat rozšiřování řady českých aglomeracído volné krajiny. Upřednostňování výstavby na „zelené louce“ před revitalizací brownfields, tedy opětovným využitím již jednou urbanizovaného území, vede k neregulovanému nebo jen nedostatečně regulovanému růstu měst a obcí. Přesouvání socioekonomických aktivit mimo tradiční lokality pak přináší nejen problém funkčního zapojení nově urbanizovaných oblastí do » ... a dál?

Produkt Marian Piecha: Brownfields Jak vznikají a co s nimi

Marian Piecha: Brownfields Jak vznikají a co s nimi - parametry

Název produktu: Marian Piecha: Brownfields Jak vznikají a co s nimi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 365 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Brownfields. Jak vznikají a co s nimi - Božena Kadeřábková;Kolektiv. Zejména od počátku 90. let můžeme pozorovat rozšiřování řady českých aglomeracído volné krajiny. Upřednostňování výstavby na „zelené louce“ před revitalizací brownfields, tedy opětovným využitím již jednou urbanizovaného území, vede k neregulovanému nebo jen nedostatečně regulovanému růstu měst a obcí. Přesouvání socioekonomických aktivit mimo tradiční lokality pak přináší nejen problém funkčního zapojení nově urbanizovaných oblastí do organismu města, ale i vůči místní samosprávě nastoluje otázku, jakým způsobem dále využít opouštěná území, jak se vyrovnat s poklesem jejich ekonomické výkonnosti. Jinými slovy, jak se vyhnout snížení kvality života místního obyvatelstva a degradaci krajiny. Opětovné využití již jednou urbanizovaného území nabývá proto v moderní společnosti na významu. Každá investice však musí mít svůj ekonomický základ, především pak studii proveditelnosti (feasibility study), analýzu nákladů a výnosů (cost-benefit analysis), posouzení variantních řešení a finanční i časový plán. Bez těchto analýz a bilancí vzniká vysoká pravděpodobnost, že se vynakládané prostředky minou účinkem. Publikace: Brownfields. Jak vznikají a co s nimi - Božena Kadeřábková;Kolektiv. Brownfields Jak vznikají..BP89 - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 138 str. - ISBN: 978-80-7400-123-9 Božena Kadeřábková; Marian PiechaC.H.BECK 2009Kniha, čeština, 138 stran Autor knihy Božena Kadeřábková, Marian Piecha, Vydavatelstvo C.H.BECK Územní rozvoj - regionální ekonomie - investice do zeměděsltví.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.