Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Maria Vašutová, Michal Panáček: Mezi dětstvím a dospělostí

Učebnice/Odborná literatura

Maria Vašutová, Michal Panáček: Mezi dětstvím a dospělostí

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace s názvem Mezi dětstvím a dospělostí vymezuje základní otázky psychologie adolescence - periodizaci vývoje, vývojové úkoly, kognitivní změny, tělesný, sexuální, emocionální a sociální vývoj. Pozornost je věnována i identitě, morálnímu vývoji a otázkám související s hledáním smysluplnosti života ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Maria Vašutová, Michal Panáček: Mezi dětstvím a dospělostí koupíte i tady

Specifikace Maria Vašutová, Michal Panáček: Mezi dětstvím a dospělostí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 96 Kč

Publikace s názvem Mezi dětstvím a dospělostí vymezuje základní otázky psychologie adolescence periodizaci vývoje, vývojové úkoly, kognitivní změny, tělesný, sexuální, emocionální a sociální vývoj. Pozornost je věnována i identitě, morálnímu vývoji a otázkám související s hledáním smysluplnosti života dospívajícího. Závěrečná část popisuje rizikové, kriminální a delikventní chování u adolescentů. (vybrané kapitoly z psychologie adolescence) ... a dál?

Produkt Maria Vašutová, Michal Panáček: Mezi dětstvím a dospělostí

Maria Vašutová, Michal Panáček: Mezi dětstvím a dospělostí - parametry

Název produktu: Maria Vašutová, Michal Panáček: Mezi dětstvím a dospělostí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace s názvem Mezi dětstvím a dospělostí vymezuje základní otázky psychologie adolescence - periodizaci vývoje, vývojové úkoly, kognitivní změny, tělesný, sexuální, emocionální a sociální vývoj. Pozornost je věnována i identitě, morálnímu vývoji a otázkám související s hledáním smysluplnosti života dospívajícího. Závěrečná část popisuje rizikové, kriminální a delikventní chování u adolescentů. (vybrané kapitoly z psychologie adolescence)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.