Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Maria Teresa Baracetti: Italština za 24 dnů

Učebnice/Odborná literatura

Maria Teresa Baracetti: Italština za 24 dnů

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Italština za 24 dnů - Maria Teresa Baracetti. Italština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, kterým budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Věříme, že pomůže najít motivaci i tzv. věčným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Italština za 24 dnů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Maria Teresa Baracetti: Italština za 24 dnů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 322 Kč

Učebnice pro samouky jsou určeny pro mírně pokročilé. Zopakuje s nimi ve 24 lekcích všechny podstatné tematické okruhy – setkání a pozdravy, rodina, nakupování, dům, oblékání, restaurace, dopravní prostředky, cestování, příroda, koníčky, zdraví, pošty a banky, telefonování, psaní korespondence ad. Každá z kapitol obsahuje krátké články se slovíčky, rozbor gramatiky a samozřejmě řadu cvičení s řešením na konci knihy. ... a dál?

Produkt Maria Teresa Baracetti: Italština za 24 dnů

Maria Teresa Baracetti: Italština za 24 dnů - parametry

Název produktu: Maria Teresa Baracetti: Italština za 24 dnů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 322 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Italština za 24 dnů - Maria Teresa Baracetti. Italština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, kterým budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Věříme, že pomůže najít motivaci i tzv. věčným začátečníkům. Ve 24 lekcích se naučíte základní gramatiku a osvojíte si slovní zásobu potřebnou v běžné komunikaci. Díky rozmanitým textům přibližujícím obvyklé situace (na nádraží, v hotelu, na nákupu, u lékaře, v bance, s přáteli) budete vědět, jak v dané chvíli reagovat. V infoboxech pak budete průběžně seznamováni s jazykovými zvláštnostmi, místními reáliemi a způsobem života v Itálii. Samozřejmostí jsou také rozmanitá cvičení, díky kterým si lehce zopakujete to, co jste se již naučili. Na bonusovém CD najdete nahrávky dialogů rodilých mluvčích. Můžete jen tak poslouchat nebo přeříkávat text spolu s nimi. Jednoduchou metodou získáte cit pro nový jazyk, naučíte se správně vyslovovat a rozumět rodilým Italům. Zvládněte základy italštiny za 24 dnů! Publikace: Italština za 24 dnů - Maria Teresa Baracetti. intenzivní kurz určen jak pro začátečníky - samouky, tak pro mírně pokročilé. Obsah knihy: Učebnice je rozdělena do 24 lekcí, ve kterých se naučíte italskou mluvnici tak, aby jste byli schopni porozumět psanému textu i řeči a dokázat odpovědět. Káždá lekce obsahuje dialogy v běžných situacích, jako jsou oslavy, nakupování, cestování, u lékaře, v hotelu, apod. Součástí knihy je také CD, kde jsou zaznamenány dialogy, které jsou namluveny rodilými mluvčími.  Učebnice pro samouky jsou určeny pro mírně pokročilé. Zopakuje s nimi ve 24 lekcích všechny podstatné tematické okruhy – setkání a pozdravy, rodina, nakupování, dům, oblékání, restaurace, dopravní prostředky, cestování, příroda, koníčky, zdraví, pošty a banky, telefonování, psaní korespondence ad. Každá z kapitol obsahuje krátké články se slovíčky, rozbor gramatiky a samozřejmě řadu cvičení s řešením na konci knihy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.