Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mária Győrffy: English for Doctors CD

Knihy

Mária Győrffy: English for Doctors CD

Hodnocení: 1x
  • 4

English for Doctors - Mária Győrffy, Učebnice angličtiny pro lékaře, studenty medicíny a zdravotní sestry.Pro mnohé lékaře, jejichž mateřským jazykem není angličtina, je komunikace s kolegy na mezinárodních konferencích nebo při práci v jiné zemi velkým problémem, přestože jazyk odborníků je univerzální. Tato kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mária Győrffy: English for Doctors CD koupíte i tady

Specifikace Mária Győrffy: English for Doctors CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 434 Kč

Učebnice angličtiny pro lékaře, studenty medicíny a zdravotní sestry.Pro mnohé lékaře, jejichž mateřským jazykem není angličtina, je komunikace s kolegy na mezinárodních konferencích nebo při práci v ... a dál?

Produkt Mária Győrffy: English for Doctors CD

Mária Győrffy: English for Doctors CD - parametry

Název produktu: Mária Győrffy: English for Doctors CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 434 Kč
Maximální cena: 625 Kč
Ušetríte až: 191 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

English for Doctors - Mária Győrffy, Učebnice angličtiny pro lékaře, studenty medicíny a zdravotní sestry.Pro mnohé lékaře, jejichž mateřským jazykem není angličtina, je komunikace s kolegy na mezinárodních konferencích nebo při práci v jiné zemi velkým problémem, přestože jazyk odborníků je univerzální. Tato kniha byla napsána způsobem zohledňujícím problém přímé komunikace. Pomáhá těm, kdo si přejí pracovat v anglicky mluvících zemích, např. lékařům, medikům, asistentům a sestrám. Autorka má mnohaletou zkušenost s výukou odborné lékařské angličtiny a soustřeďuje pozornost na také na komunikaci mezi lékaři a pacienty. Materiály proto shromažďovala v nemocnicích a ordinacích ve Velké Británii i USA. Učebnice je rozdělena do 13 kapitol podle hlavních lékařských oborů. Každá kapitola obsahuje rozhovory o potížích pacienta, jeho dřívější nemoci, léčbu a rady. Kniha je vhodná jak pro individuální, tak pro skupinové studium, přičemž znalost medicíny není pro učitele nezbytně nutná. Účelem knihy je poskytnout lékařům, zdravotním sestrám a studentům medicíny text k výuce hovorového jazyka, s nímž se setkají běžně v praxi v USA i ve Velké Británii. Učebnice poskytuje příležitost pro zopakování a procvičení, které bude nezbytné v jejich profesionálním životě. Knihu doplňují kazety, sloužící k procvičení výslovnosti, samostudiu i k opakování. Na kazetách najdete rozhovory a všechna potřebná – i hovorová - slovíčka.Vzhledem k terminologickým rozdílům jsou některé rozhovory uvedeny v americké i britské angličtině. Poznámka: K učebnici je možno zakoupit soubor čtyř kazet. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Triton naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: English for Doctors + CD - Authentic Consulting - Room Activities for Doctors, Dentists, Students and Nurses with complementary recorded material - Mária Győrffy. Učebnice je určena lékařům, studentům medicíny a zdravotním sestrám

k rozvíjení základních komunikačních schopností. Některá cvičení

jsou z důvodu rozdílných termínů uvedena v americké i britské

angličtině. Knihu doplňuje CD, které slouží k procvičování

výslovnosti, samostudiu i opakování. Vzhledem k množství odborných

výrazů může být kniha použita při přípravě k odborné zkoušce. Publikace: English for Doctors + CD - Authentic Consulting - Room Activities for Doctors, Dentists, Students and Nurses with complementary recorded material - Mária Győrffy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.