Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země

Knihy

Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země

Hodnocení: 1x
  • 4

Místo, na němž stojíš, je posvátná země – O kruhu úcty k člověku, živé přírodě i celému vesmíru - Marek Orko Vácha. Kdysi dávno postavil člověk sám sebe do kruhu bytostí, kterým přiřadil důstojnost a které se rozhodl chránit morálními zákony. Během let různé etiky rýsovaly kruhy různě: někdy byli z kruhu vyloučeni ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Místo, na němž stojíš, ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země

  • 5

mac.pe74, 27. listopadu 2015

Ať napíše cokoli, vždycky jsem nadšená! Přijatelně, pochopitelně a nenuceně předaná informace o důležitosti každého člověka. KAŽDÉHO! Navíc velmi pěkně a s citem vysvětlená nepřijatelnost eutanazie, potratů, zrádnost asistované reprodukce a etický problém kmenových buněk získaných z embrya.


Specifikace Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 206 Kč

Kdysi dávno postavil člověk sám sebe do kruhu bytostí, kterým přiřadil důstojnost a které se rozhodl chránit morálními zákony. Během let různé etiky rýsovaly kruhy různě: někdy byli z kruhu vyloučeni ... a dál?

Produkt Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země

Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země - parametry

Název produktu: Marek Vácha: Místo, na němž stojíš, je posvátná země
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Místo, na němž stojíš, je posvátná země – O kruhu úcty k člověku, živé přírodě i celému vesmíru - Marek Orko Vácha. Kdysi dávno postavil člověk sám sebe do kruhu bytostí, kterým přiřadil důstojnost a které se rozhodl chránit morálními zákony. Během let různé etiky rýsovaly kruhy různě: někdy byli z kruhu vyloučeni všichni lidé s odlišnou barvou pleti, jindy byli v kruhu jen dospělí a lidé příliš staří nebo příliš mladí či ještě nenarození byli postaveni mimo kruh. Ještě jindy byl kruh narýsován mezi člověka a živou přírodu, se kterou se pak zacházelo jako s věcí určenou k prodeji a drancování.Nic ale nepatří mimo kruh, ve vesmíru není žádné "vně", ke kterému bychom se mohli chovat bez úcty. Nejen hory a moře na naší Zemi, nýbrž i vesmír samotný je hoden základní úcty. Vše co je, svět člověka, svět živého a svět země a hvězd, je uvnitř kruhu. Místo, na němž stojíš, je posvátná země – O kruhu úcty k člověku, živé přírodě i celému vesmíru - Marek Orko Vácha od nakladatelství Cesta v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.