MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace

Knihy

Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace cena od 0 Kč

Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Max Weber. Život a dílo. Weberovské interpretace - Loužek Marek. Rozsáhlá publikace systematicky shrnuje život a dílo zakladatele německé sociologie a jednoho z nejvýznamnějších myslitelů 20. století Maxe Webera. Kniha je členěna do dvou bloků – první část je věnována přímo Weberovi, druhá přináší recepci ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace - parametry

Název produktu: Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Max Weber. Život a dílo. Weberovské interpretace - Loužek Marek. Rozsáhlá publikace systematicky shrnuje život a dílo zakladatele německé sociologie a jednoho z nejvýznamnějších myslitelů 20. století Maxe Webera. Kniha je členěna do dvou bloků – první část je věnována přímo Weberovi, druhá přináší recepci jeho díla ve společenskovědní literatuře sociologické, ekonomické, politologické i filosofické. Kniha je kromě přehledu prací Maxe Webera opatřena také obsáhlým seznamem české a zejména cizojazyčné literatury k weberovské tematice. Publikace: Max Weber. Život a dílo. Weberovské interpretace - Loužek Marek.


Přidat recenzi pro Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.