Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace

Knihy

Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Max Weber. Život a dílo. Weberovské interpretace - Loužek Marek. Rozsáhlá publikace systematicky shrnuje život a dílo zakladatele německé sociologie a jednoho z nejvýznamnějších myslitelů 20. století Maxe Webera. Kniha je členěna do dvou bloků – první část je věnována přímo Weberovi, druhá přináší recepci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 300 Kč

Publikace: Max Weber. Život a dílo. Weberovské interpretace - Loužek Marek. Rozsáhlá publikace systematicky shrnuje život a dílo zakladatele německé sociologie a jednoho z nejvýznamnějších myslitelů 20. století Maxe Webera. Kniha je členěna do dvou bloků – první část je věnována přímo Weberovi, druhá přináší recepci jeho díla ve společenskovědní literatuře sociologické, ekonomické, politologické i filosofické. Kniha je kromě přehledu prací Maxe Webera opatřena také obsáhlým seznamem české a zejména cizojazyčné » ... a dál?

Produkt Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace

Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace - parametry

Název produktu: Marek Loužek: Max Weber - život a dílo Weberovské interpretace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Max Weber. Život a dílo. Weberovské interpretace - Loužek Marek. Rozsáhlá publikace systematicky shrnuje život a dílo zakladatele německé sociologie a jednoho z nejvýznamnějších myslitelů 20. století Maxe Webera. Kniha je členěna do dvou bloků – první část je věnována přímo Weberovi, druhá přináší recepci jeho díla ve společenskovědní literatuře sociologické, ekonomické, politologické i filosofické. Kniha je kromě přehledu prací Maxe Webera opatřena také obsáhlým seznamem české a zejména cizojazyčné literatury k weberovské tematice. Publikace: Max Weber. Život a dílo. Weberovské interpretace - Loužek Marek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.