Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marek Jakoubek, Lenka Budilová: ROMOVÉ A CIKÁNI NEZNÁMÍ I ZNÁMÍ

Knihy

Marek Jakoubek, Lenka Budilová: ROMOVÉ A CIKÁNI NEZNÁMÍ I ZNÁMÍ

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Romové a Cikáni - neznámí i známí – Interdisciplinární pohled - Lenka Budilová, Marek Jakoubek. Tématem sborníku editorů Marka Jakoubka a Lenky Budilové Romové a Cikáni neznámí i známí (Interdisciplinární pohled) je „romská problematika“ ve velice širokém záběru. Vedle prací antropologických zde čtenář nalezne i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Jakoubek, Lenka Budilová: ROMOVÉ A CIKÁNI NEZNÁMÍ I ZNÁMÍ koupíte i tady

Specifikace Marek Jakoubek, Lenka Budilová: ROMOVÉ A CIKÁNI NEZNÁMÍ I ZNÁMÍ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 184 Kč

Tématem sborníku editorů Marka Jakoubka a Lenky Budilové Romové a Cikáni neznámí i známí (Interdisciplinární pohled) je "romská problematika" ve velice širokém záběru. Vedle prací antropologických zde čtenář nalezne i studie z per sociologů, etnologů, historiků, lingvistů, romistů, demografů či politologů, a to jak zahraničních, tak tuzemských. Tematicky se tedy sborník dotýká celé řady oblastí: od (romské) identity a etnicity, přes výuku (romského) jazyka či otázky velikosti romské populace a jejího » ... a dál?

Produkt Marek Jakoubek, Lenka Budilová: ROMOVÉ A CIKÁNI NEZNÁMÍ I ZNÁMÍ

Marek Jakoubek, Lenka Budilová: ROMOVÉ A CIKÁNI NEZNÁMÍ I ZNÁMÍ - parametry

Název produktu: Marek Jakoubek, Lenka Budilová: ROMOVÉ A CIKÁNI NEZNÁMÍ I ZNÁMÍ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Romové a Cikáni - neznámí i známí – Interdisciplinární pohled - Lenka Budilová, Marek Jakoubek. Tématem sborníku editorů Marka Jakoubka a Lenky Budilové Romové a Cikáni neznámí i známí (Interdisciplinární pohled) je „romská problematika“ ve velice širokém záběru. Vedle prací antropologických zde čtenář nalezne i studie z per sociologů, etnologů, historiků, lingvistů, romistů, demografů či politologů, a to jak zahraničních, tak tuzemských. Tematicky se tedy sborník dotýká celé řady oblastí: od (romské) identity a etnicity, přes výuku (romského) jazyka či otázky velikosti romské populace a jejího růstu v budoucnosti, až po problematiku soužití romské menšiny s majoritní společností v multikulturní perspektivě.Kromě odborníků je sborník určen také učitelům, státním úředníkům, studentům společenskovědních a humanitních oborů, zaměstnancům neziskového sektoru a ostatním čtenářům se zájmem o tzv. romskou problematiku z řad široké veřejnosti. Romové a Cikáni - neznámí i známí – Interdisciplinární pohled - Lenka Budilová, Marek Jakoubek od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.