MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti

Knihy

Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788070073629

Od zneuznání ke spravedlnosti – Kritická teorie globální společnosti a politiky - Marek Hrubec. Kniha se zabývá kritikou sociálního, politického a kulturního zneuznání v současné době a analyzuje, jakým způsobem lidé usilují o spravedlnost. Autor ukazuje nedostatky liberální teorie a systematickým způsobem formuluje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7445

Jaké má kniha
Od zneuznání ke spraved..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 254 Kč

Kniha se zabývá kritikou sociálního, politického a kulturního zneuznání v současné době a analyzuje, jakým způsobem lidé usilují o spravedlnost. Autor ukazuje nedostatky liberální teorie a systematickým způsobem formuluje svoji vlastní alternativní, kritickou teorii společnosti a politiky. Kniha osloví především zájemce o filosofii, politologii, sociologii a globální studia. ... a dál?

Produkt Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti

Výrobek Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti - parametry

Název produktu: Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Od zneuznání ke spravedlnosti – Kritická teorie globální společnosti a politiky - Marek Hrubec. Kniha se zabývá kritikou sociálního, politického a kulturního zneuznání v současné době a analyzuje, jakým způsobem lidé usilují o spravedlnost. Autor ukazuje nedostatky liberální teorie a systematickým způsobem formuluje svoji vlastní alternativní, kritickou teorii společnosti a politiky. Kniha osloví především zájemce o filosofii, politologii, sociologii a globální studia. Od zneuznání ke spravedlnosti – Kritická teorie globální společnosti a politiky - Marek Hrubec od nakladatelství Filosofia v kategorii | Politologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Marek Hrubec: Od zneuznání ke spravedlnosti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.