MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti

Knihy naučná literatura

Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087279045

Zázrak zrození a smrti - Marcel Vanek, Tato kniha se zamýšlí nad velice intimním tématem lidského zrození a smrti. Každý z nás se totiž zrodil a každý z nás jednou umře. Dnešní moderní doba ale jenom letmo nahlíží na tyto skutečnosti. Naše kniha se snaží nalézt vysvětlení i pochopení, proč se člověk rodí, jak probíhá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Zázrak zrození a smrti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti

Specifikace Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 286 Kč

Zázrak zrození a smrti - Marcel Vanek Tato kniha se zamýšlí nad velice intimním tématem lidského zrození a smrti. Každý z nás se totiž zrodil a každý z nás jednou umře. Dnešní moderní doba ale jenom letmo nahlíží na tyto skutečnosti. Naše kniha se snaží nalézt vysvětlení i pochopení, proč se člověk rodí, jak probíhá vývoj miminka v bříšku z duchovního hlediska a proč člověk nakonec umírá. Smrt je nedílnou součástí života a jen málokdo je připraven umřít. Nahlédneme do skutečných příběhů lidí a na smrt se podíváme » ... a dál?

Produkt Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti

Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti - parametry

Název produktu: Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 286 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 2 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zázrak zrození a smrti - Marcel Vanek, Tato kniha se zamýšlí nad velice intimním tématem lidského zrození a smrti. Každý z nás se totiž zrodil a každý z nás jednou umře. Dnešní moderní doba ale jenom letmo nahlíží na tyto skutečnosti. Naše kniha se snaží nalézt vysvětlení i pochopení, proč se člověk rodí, jak probíhá vývoj miminka v bříšku z duchovního hlediska a proč člověk nakonec umírá. Smrt je nedílnou součástí života a jen málokdo je připraven umřít. Nahlédneme do skutečných příběhů lidí a na smrt se podíváme trochu jinak. Tato kniha se tedy snaží nalézt inspiraci a pochopení, jak smrt přijmout a hledá odpovědi, jestli existuje lidská duše, jestli existuje reinkarnace a jestli po smrti pokračuje život dál… z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství od Neznámé nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Marcel Vanek: Zázrak zrození a smrti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.