Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marc Elsberg: Blackout

Knihy

Marc Elsberg: Blackout

Hodnocení: 0x
  • 4

Blackout - Marc Elsberg Zítra už bude pozdě...Thriller o kolapsu evropských dodávek elektrické energie. Otřesný, ale realistický scénář. Jednoho chladného únorového dne zhasnou světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato ve Švédsku, pak v Německu, Francii, Rakousku, Belgii a Holandsku. Všude v Evropě se hroutí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8915
skladem

Jaké má kniha
Blackout
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marc Elsberg: Blackout koupíte i tady

Specifikace Marc Elsberg: Blackout

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 311 Kč

Zítra už bude pozdě... Thriller o kolapsu evropských dodávek elektrické energie. Otřesný, ale realistický scénář. Jednoho chladného únorového dne zhasnou světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato ve Švédsku, pak v Německu, Francii, Rakousku, Belgii a Holandsku. Všude v Evropě se hroutí elektrická síť, přestanou fungovat výtahy, metra uváznou v tunelech... Italský bývalý hacker a programátor Piero Manzano věří, že ví, kdo je za to zodpovědný, a tak se to snaží sdělit odpovědným orgánům. Ale nikdo mu nevěří. Až » ... a dál?

Produkt Marc Elsberg: Blackout

Marc Elsberg: Blackout - parametry

Název produktu: Marc Elsberg: Blackout
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 311 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Blackout - Marc Elsberg Zítra už bude pozdě...Thriller o kolapsu evropských dodávek elektrické energie. Otřesný, ale realistický scénář. Jednoho chladného únorového dne zhasnou světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato ve Švédsku, pak v Německu, Francii, Rakousku, Belgii a Holandsku. Všude v Evropě se hroutí elektrická síť, přestanou fungovat výtahy, metra uváznou v tunelech...Italský bývalý hacker a programátor Piero Manzano věří, že ví, kdo je za to zodpovědný, a tak se to snaží sdělit odpovědným orgánům. Ale nikdo mu nevěří. Až francouzský komisař Europolu François Bollard je ochoten ho poslouchat.Ale když mladá a atraktivní novinářka Lauren Shannon objeví, že z Pierova počítače byly odeslány podezřelé emaily, začne klást nepříjemné otázky, a Bollard jej začne podezřívat. Manzano má proti sobě mazaného a neviditelného soupeře a je z něj lovná zvěř. Mezitím se situace v ulicích stává stále více dramatičtější. Zdá se, že v Evropě nic nefunguje. Několik evropských jaderných elektráren je v kritickém stavu a ohrožují životy milionů lidí. Závod s časem začíná. Závod, který lze jen stěží vyhrát. z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Thrillery od Omega naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Konspirační teorie nebo temná vize budoucnosti? Marc Elsberg, autor thrilleru Blackout: Zítra bude pozdě, se dostal do povědomí čtenářů barvitým popisem Evropy během dlouhého výpadku elektrického proudu. V celé Evropě nastaly únorové mrazy a jako naschvál po celém kontinentě postupně vypadnou všechny přenosné elektrické soustavy a téměř všude nastane totální tma. Následky jsou katastrofální. Na neosvětlených silnicích dochází k dopravním nehodám, selhává centrální vytápění, přestane téci voda, kolabují telefonní a internetové sítě. Nic nefunguje. Italský programátor Piero Manzano má podezření na hackerský útok, ale vzhledem k jeho vlastní hackerské minulosti mu úřady nevěří. Vydá se tedy pátrat na vlastní pěst a až komisaře Europolu Francoise Bollarda se mu podaří přesvědčit, že Evropu se snaží zničit neznámí útočníci. Krátce na to se v notebooku Manzana objeví emaily, které ukazují na jeho spojení s útočníky a on sám se stane podezřelým. Kdo stojí za útoky na elektrickou soustavu, kdo způsobil dlouhotrvající Blackout a uvrhl Evropu a následně i Ameriku do neskutečného nebezpečí?


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.