Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Marc A. Pletzer: Emoční inteligence

Knihy naučná literatura

Marc A. Pletzer: Emoční inteligence

Hodnocení: 1x
  • 4

Chtěli byste umět lépe "číst" druhé lidi? Výborně vycházet s kolegy, partnerem, přáteli i dětmi? S jistotou zvládat konflikty v práci i osobním životě? Emoční inteligence se na škole neučí, přesto je pro spokojený a úspěšný život velice důležitá. Tato knížka vám pomůže výrazně rozvinout emoční a pozorovací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Emoční inteligence
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marc A. Pletzer: Emoční inteligence koupíte i tady

Specifikace Marc A. Pletzer: Emoční inteligence

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 227 Kč

Chtěli byste umět lépe "číst" druhé lidi? Výborně vycházet s kolegy, partnerem, přáteli i dětmi? S jistotou zvládat konflikty v práci i osobním životě? Emoční inteligence se na škole neučí, přesto je ... a dál?

Produkt Marc A. Pletzer: Emoční inteligence

Marc A. Pletzer: Emoční inteligence - parametry

Název produktu: Marc A. Pletzer: Emoční inteligence
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Chtěli byste umět lépe "číst" druhé lidi? Výborně vycházet s kolegy, partnerem, přáteli i dětmi? S jistotou zvládat konflikty v práci i osobním životě? Emoční inteligence se na škole neučí, přesto je pro spokojený a úspěšný život velice důležitá. Tato knížka vám pomůže výrazně rozvinout emoční a pozorovací schopnosti. Dozvíte se, jak si uvědomovat sebe sama, jak zacházet se strachem a obavami, ale také jak navazovat kontakty a lépe komunikovat s ostatními. Odhalíte své silné a slabé stránky a dočtete se, jak s nimi nakládat. Konkrétní cvičení, řada příkladů a mnoho dalších informací vám pomůžou, abyste se snáze vypořádali s vlastními pocity i s projevy emocí ostatních a uměli o nich komunikovat. Natrénujte si právě ty schopnosti, které jsou nezbytné pro profesní úspěch a naplněný osobní život. Naučte se nakládat s dobrými i špatnými pocity. Rozvíjejte svoji osobní svobodu! Z obsahu Předmluva k českému vydání 9 Předmluva 11 O autorovi 12 Výprava do světa emocí 13 Emoční inteligence a ekonomika 15 Jádro emoční inteligence 15 Vnímejte pocity 16 Za úspěchem přes pocity 16 Cíl této knihy 17 Strach 17 Televize dráždí hormony 18 Také časová tíseň působí destruktivně 19 Zaměřte se na své šance 19 Zpracujte svá emoční traumata 20 Co mi dělá dobře a co mi ubližuje 21 Profitujte z pokroku 21 Kdo vyvolává vaše pocity?22 Jak funguje učení 22 Nevědomá kompetence znamená automatickou reakci 22 Stopněte automatismy 23 Zázrak vnímání 24 Změňte své neuronové vazby 25 Přepněte všechny smysly na příjem 26 Prozření na začátku proměny 27 Přeberte zodpovědnost 27 1.Jakou máte emoční inteligenci? 29 Poznejte, jaké máte EQ 30 Vzory 34 Vzpomeňte si na své pocity! 35 Vaše zásady utvářejí váš život 36 Myslí za vás hlava, nebo břicho?38 Vnímejte své tělesné reakce 40 Jaký to byl pocit? 40 Pocity jsou barometrem vašich myšlenek 42 Zákon rezonance 44 Nakolik jste empatičtí? 47 Být nezávislý na druhých 48 Berte druhé takové, jací jsou 51 Propracujte si slovník pocitů 51 Hodnoty a pocity 53 Vnímejte vlastní proměnu 56 2. Buďte sebevědomí 59 Poznání a nalezení sebe sama 60 Cíle jsou předpokladem sebevědomí62 Optimální plánování cílů 63 Jak sdělovat vlastní cíle druhým 64 Cíle a jejich důsledky 64 Se změnami začněte u sebe 66 Vnitřní obrazy a reálné cíle 67 Strachu se můžete rychle zbavit 68 Opusťte svoji komfortní zónu! 69 Zapojování druhých 70 Negativní myšlenky registrujte, pozitivní aktivujte 71 Vnitřní hlas 73 Manipulace s pocity 75 Potřeby jsou spojené s pocity 76 Pocit je rozhodující 77 3. Vaše správná motivace 79 Cíle působí jako motivační faktor 80 Osobní konzultace 81 Intuitivní, nebo vědomá rozhodnutí?83 Slabá vůle a další nástrahy 84 Pracujte se svou intuicí 87 Jak se umět pro něco nadchnout 89 Přesvědčte druhé 95 4. Plánujte smysluplně 99 Stresové faktory 100 Pozitivní, nebo negativní stres? 102 Prolomte stres 104 Uvolněte se, ať ožijí vaše myšlenky 106 Já versus druzí 108 Osobní disciplína - cesta ke spokojenosti 109 Jak přemoci strach? Zkuste běžné situace chápat ji


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.