Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Manuela Vaněčková, Zdeněk Seidl: Magnetická rezonance a roztroušená skleróza mozkomíšní

Knihy

Manuela Vaněčková, Zdeněk Seidl: Magnetická rezonance a roztroušená skleróza mozkomíšní

Hodnocení: 1x
  • 4

Rychlost stanovení diagnózy roztroušené sklerózy, pro niž je magnetická rezonance zásadním přínosem, se stává stále naléhavější kvůli včasnému zahájení adekvátní léčby, neboť je známo, že její oddálení vede k nevratnému poškození pacienta. Proto je přehled nálezů, postupů a rozhodovacích algoritmů při těchto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Manuela Vaněčková, Zdeněk Seidl: Magnetická rezonance a roztroušená skleróza mozkomíšní koupíte i tady

Specifikace Manuela Vaněčková, Zdeněk Seidl: Magnetická rezonance a roztroušená skleróza mozkomíšní

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 230 Kč

Rychlost stanovení diagnózy roztroušené sklerózy, pro niž je magnetická rezonance zásadním přínosem, se stává stále naléhavější kvůli včasnému zahájení adekvátní léčby, neboť je známo, že její oddálení vede k nevratnému poškození pacienta. Proto je přehled nálezů, postupů a rozhodovacích algoritmů při těchto vyšetřeních velmi cenný. První pasáže knihy jsou věnovány obecnému popisu myelinizace, poté je uvedena stručná charakteristika onemocnění, následuje popis vyšetření magnetickou rezonancí. V kapitole » ... a dál?

Produkt Manuela Vaněčková, Zdeněk Seidl: Magnetická rezonance a roztroušená skleróza mozkomíšní

Manuela Vaněčková, Zdeněk Seidl: Magnetická rezonance a roztroušená skleróza mozkomíšní - parametry

Název produktu: Manuela Vaněčková, Zdeněk Seidl: Magnetická rezonance a roztroušená skleróza mozkomíšní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rychlost stanovení diagnózy roztroušené sklerózy, pro niž je magnetická rezonance zásadním přínosem, se stává stále naléhavější kvůli včasnému zahájení adekvátní léčby, neboť je známo, že její oddálení vede k nevratnému poškození pacienta. Proto je přehled nálezů, postupů a rozhodovacích algoritmů při těchto vyšetřeních velmi cenný. První pasáže knihy jsou věnovány obecnému popisu myelinizace, poté je uvedena stručná charakteristika onemocnění, následuje popis vyšetření magnetickou rezonancí. V kapitole pojednávající o typickém nálezu na MR jsou podkapitoly děleny podle sekvencí a ke každé je připojen rozsáhlý soubor obrazové dokumentace. Vzhledem k rychlému vývoji MR jsou probrány i nekonvenční metody zobrazení (magnetizační transfer, difuzně vážený obraz, spektroskopie, perfuze, relaxometrie, funkční magnetická rezonance). Samostatný popis je věnován vyšetřovacímu protokolu včetně parametrů jednotlivých sekvencí, skupině vrozených vad a metabolických poruch a též monitoraci pacientů pomocí MR. V kapitole Diferenciální diagnostika se autoři vždy krátce zmiňují o klinickém obrazu, nálezu na MR a odlišnostech jiných onemocnění oproti RS. Některé pasáže rovněž nastiňují možný vývoj zobrazení pomocí MR u RS. Monografie je určena především neurologům, neuroradiologům, ale i praktickým lékařům. Specializace – Neurologie, Radiologie a zobrazovací metody, Všeobecné lékařství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.