Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Manuela Oetinger: Aura - brána k duši

Knihy naučná literatura

Manuela Oetinger: Aura - brána k duši

Hodnocení: 1x
  • 4

Cesta k poznání a vědomé přeměně energetických polí – pro jasnou mysl ve stáří a pokrok na duchovní cestě…. Od autorky již vyšlo: Aura v každodenním životě, Aura v každodenním životě 2, Vztahy v zrcadle aury Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Manuela Oetinger: Aura - brána k duši koupíte i tady

Specifikace Manuela Oetinger: Aura - brána k duši

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 63 Kč

Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích ... a dál?

Produkt Manuela Oetinger: Aura - brána k duši

Manuela Oetinger: Aura - brána k duši - parametry

Název produktu: Manuela Oetinger: Aura - brána k duši
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cesta k poznání a vědomé přeměně energetických polí – pro jasnou mysl ve stáří a pokrok na duchovní cestě…. Od autorky již vyšlo: Aura v každodenním životě, Aura v každodenním životě 2, Vztahy v zrcadle aury Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích i vlastních energií a naučíme se s nimi pracovat, máme velikou naději, že se osvobodíme od svazujících pout a budeme si nejenom užívat spokojeného života, ale staneme se přínosem i pro druhé. Autorka se ale neomezuje jen na teorii. Na celé řadě příkladů ze života ukazuje, jaké zákonitosti v duchovní rovině působí a jak je třeba s nimi zacházet. Otevírá tak čtenářům přístup ke zcela novému horizontu, který pomáhá pochopit skutečné příčiny obvyklých problémů. Je to doslova nová dimenze, nový stupeň výzkumu lidské aury. Moudří a osvícení dnes už nepochybují, že kromě hmotného, hmatatelného světa nás obklopuje i svět neviditelný, duchovní. A právě jeho prostřednictvím na nás působí staré vazby, myšlenkové vzorce a konflikty, jejichž skutečné příčiny nám mnohdy zůstávají skryty. Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.