Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Mantak Chia, William U. Wei: Kosmická detoxikace

Knihy naučná literatura

Mantak Chia, William U. Wei: Kosmická detoxikace

Hodnocení: 1x
  • 4

Taoistickým mistrům je již dlouho známo, že lidské tělo má vrozenou schopnost uzdravovat samo sebe. Tato jeho schopnost je však oslabována toxiny, které přijímáme společně s potravou, a energetickými bloky, jež pramení z nemocí a překážek v našem životě. V důsledku těchto bloků se z přirozené řeky energie našeho těla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kosmická detoxikace
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mantak Chia, William U. Wei: Kosmická detoxikace koupíte i tady

Specifikace Mantak Chia, William U. Wei: Kosmická detoxikace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 206 Kč

Taoistickým mistrům je již dlouho známo, že lidské tělo má vrozenou schopnost uzdravovat samo sebe. Tato jeho schopnost je však oslabována toxiny, které přijímáme společně s potravou, a energetickými bloky, jež pramení z nemocí a překážek v našem životě. V důsledku těchto bloků se z přirozené energie našeho těla stává znečištěná a stojatá bažina, která je příčinou degenerativních onemocnění a předčasného stárnutí. Mistr Mantak Chia a William u. Wei vás v této knize seznámí s detoxikačními a omlazujícími postupy » ... a dál?

Produkt Mantak Chia, William U. Wei: Kosmická detoxikace

Mantak Chia, William U. Wei: Kosmická detoxikace - parametry

Název produktu: Mantak Chia, William U. Wei: Kosmická detoxikace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 122 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Taoistickým mistrům je již dlouho známo, že lidské tělo má vrozenou schopnost uzdravovat samo sebe. Tato jeho schopnost je však oslabována toxiny, které přijímáme společně s potravou, a energetickými bloky, jež pramení z nemocí a překážek v našem životě. V důsledku těchto bloků se z přirozené řeky energie našeho těla stává znečištěná a stojatá bažina, která je příčinou degenerativních onemocnění a předčasného stárnutí. Mistr Mantak Chia a William U. Wei vás v této knize seznámí s detoxikačními a omlazujícími postupy taoistických mudrců a ukáží vám, jak znovu aktivovat sebeléčivé schopnosti vašeho těla pomocí postupného a bezpečného vylučování nahromaděných toxinů prostřednictvím půstu, monodiet a pročišťování devíti tělesných otvorů. S využitím technik automasáže čchi, léčivých zvuků a přírodních a bylinných receptů na posílení a očistu každého z devíti otvorů, vám autoři vysvětlí, jak zharmonizovat a pročistit vnitřní prostředí těla pomocí výplachů střev, zásadotvorných a kyselinotvorných potravin, urinoterapie, kartáčování kůže zasucha, ušních svící a energizované vody. Kniha dále obsahuje 14denní program celkové očisty těla, v němž se naučíte postupy, díky kterým bude řeka energie vašeho těla volně a zdravě proudit. Uvedené postupy současně připraví vaše tělo na další, vyšší stupeň taoistických cvičení a rovněž vám pomohou uzdravit vaše emoční a duchovní tělo.   MANTAK CHIA je žákem několika taoistických mistrů. V roce 1979 založil Univerzální systém léčivého Taa. Vyškolil desetitisíce studentů z celého světa a každoročně pořádá semináře a přednášky. Je ředitelem výcvikového centra The Tao Garden Integrative Medicine Health Spa and Resort v severním Thajsku a autorem dvaceti pěti knih, včetně bestsellerů Sexuální reflexologie, Vnitřní úsměv a Taoistická cesta omlazení.   WILLIAM U. WEI je vedoucím instruktorem Univerzálního systému léčivého Taa, který začal studovat u mistra Mantaka Chia na počátku 80. let 20. století a společně s ním vyučoval ve více než 30 zemích světa. Je spoluautorem knihy Sexuální reflexologie. Žije v Milwaukie v Oregonu. Majster Mantak Chia a William U. Wei vás v tejto knihe zoznámi s detoxikačnými a omladzujúcimi postupmi taoistických mudrcov a ukážu vám, ako znovu aktivovať sebaliečivé schopnosti vášho tela pomocou postupného a bezpečného vylučovania nahromadených toxínov prostredníctvom pôstu, monodiét a prečisťovaním deviatich telesných otvorov. S využitím techník automasáže čchi, liečivých zvukov a prírodných a bylinných receptov vám autori vysvetlia, ako zharmonizovať prečistiť vnútorné prostredie tela pomocou výplachov čriev, zásadotvorných a kyselinotvorných potravín, urinoterapie, kefovanie kože zasucha, ušných sviec a energizované vody. Kniha ďalej obsahuje 14-dňový program celkovej očisty tela, v ktorom sa naučíte postupy, vďaka ktorým bude rieka energia vášho tela na ďalší, vyšší stupeň taoistických cvičení a tiež vám pomôžu uzdraviť vaše emočné a duchovné telo. Publikace: KOSMICKÁ DETOXIKACE - Chia Mantak.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.