Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Malvern Člověk tradice 2/2011 - Tradicionalismus, perennialismus a ...

Knihy

Malvern Člověk tradice 2/2011 - Tradicionalismus, perennialismus a ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Člověk tradice 2/2011 – Tradicionalismus, perennialismus a Sofia. Druhé číslo sborníku vydávané společností Člověk a tradice spolu s nakladatelstvím Malvern. Z obsahu: Jakub Hlaváček: Úvodník Ivan Štampach: Perennialismus jako pokus znovu navázat na tradici Martin Žemla: Huston Smith a jednota náboženství Huston ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Malvern Člověk tradice 2/2011 - Tradicionalismus, perennialismus a ... koupíte i tady

Specifikace Malvern Člověk tradice 2/2011 - Tradicionalismus, perennialismus a ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 131 Kč

Druhé číslo sborníku vydávané společností Člověk a tradice spolu s nakladatelstvím Malvern. Z obsahu: Jakub Hlaváček: Úvodník Ivan Štampach: Perennialismus jako pokus znovu navázat na tradici Marti ... a dál?

Produkt Malvern Člověk tradice 2/2011 - Tradicionalismus, perennialismus a ...

Malvern Člověk tradice 2/2011 - Tradicionalismus, perennialismus a ... - parametry

Název produktu: Malvern Člověk tradice 2/2011 - Tradicionalismus, perennialismus a ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Člověk tradice 2/2011 – Tradicionalismus, perennialismus a Sofia. Druhé číslo sborníku vydávané společností Člověk a tradice spolu s nakladatelstvím Malvern. Z obsahu: Jakub Hlaváček: Úvodník Ivan Štampach: Perennialismus jako pokus znovu navázat na tradici Martin Žemla: Huston Smith a jednota náboženství Huston Smith: Univerzální gramatika světonázorů Jan Ziebiker: Tradice slovy René Guénona René Guénon: Tradice a tradicionalismus Ivo Chmelař: Henry Corbin čili O poselství a cestě… Henry Corbin: Theologie na břehu jezera Titus Burckhardt: Trvalé hodnoty v islámském umění Milan Nakonečný: Filosof esoterní iniciace Julius Evola Julius Evola: O "čistotě" jako metafyzické hodnotě Jan Sušer: Perennialismus ruské duše aneb Sofia v kožichu Alexandr Dugin: Pět tezí o smyslu života Andrés Ortiz-Osés: Interpretace smyslu a hudby Christopher Bamford: Mytí nohou Peter Macsovszky: Philosophia normalis aneb Konec geniality Peter Macsovszky & Péter Müller: Člověk dneška se chová nedůstojně především k sobě Valentin Tomberg: Spravedlnost, Arkánum rovnováhy O. V. Lubicz de Milosz: Lumen Titus Burckhardt Trvalé hodnoty v islámském umění Milan Nakonečný Filosof esoterní iniciace Julius Evola Julius Evola O "čistotě" jako metafyzické hodnotě Jan Sušer Perennialismus ruské duše aneb Sofia v kožichu Alexandr Dugin Pět tezí o smyslu života Andrés Ortiz-Osés Interpretace smyslu a hudby Christopher Bamford Mytí nohou Peter Macsovszky Philosophia normalis aneb Konec geniality Peter Macsovszky & Péter Müller Člověk dneška se chová nedůstojně především k sobě Valentin Tomberg Spravedlnost, Arkánum rovnováhy O. V. Lubicz de Milosz Lumen Člověk tradice 2/2011 – Tradicionalismus, perennialismus a Sofia od nakladatelství Malvern v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.