Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Maidment Stella: Happy House 3rd Edition 2 Učebnice Angličtiny - Maidment Stella

Učebnice/Odborná literatura

Maidment Stella: Happy House 3rd Edition 2 Učebnice Angličtiny - Maidment Stella

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice. Happy House  3. vydání Třetí vydání úspěšné řady učebnic angličtiny Happy House je určeno pro děti mladšího školního věku, které se začínají učit anglicky. Učebnice je založena na příběhu a sezamuje děti  s angličtinou prostředníctvím doprodružství, která prožívá veselá rodina: maminka, tatítek, dvojčata ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Maidment Stella: Happy House 3rd Edition 2 Učebnice Angličtiny - Maidment Stella koupíte i tady

Specifikace Maidment Stella: Happy House 3rd Edition 2 Učebnice Angličtiny - Maidment Stella

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Třetí vydání úspěšné řady učebnic angličtiny Happy House je určeno pro děti mladšího školního věku, které se začínají učit anglicky. Učebnice je založena na příběhu a seznamuje děti s angličtinou prostřednictvím dobrodružství, která prožívá veselá rodina: maminka, tatínek, dvojčata Polly a Jack, malá Daisy, kocourek Otto a dvě nezbedné myšky žijící pod podlahou - Spike a Ruby. Pro žáka: Učebnice s novými stránkami zaměřenými na kulturu a svátky, s motivujícími činnostmi v rámci angličtiny na doma a s důrazem na » ... a dál?

Produkt Maidment Stella: Happy House 3rd Edition 2 Učebnice Angličtiny - Maidment Stella

Maidment Stella: Happy House 3rd Edition 2 Učebnice Angličtiny - Maidment Stella - parametry

Název produktu: Maidment Stella: Happy House 3rd Edition 2 Učebnice Angličtiny - Maidment Stella
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice. Happy House  3. vydání Třetí vydání úspěšné řady učebnic angličtiny Happy House je určeno pro děti mladšího školního věku, které se začínají učit anglicky. Učebnice je založena na příběhu a sezamuje děti  s angličtinou prostředníctvím doprodružství, která prožívá veselá rodina: maminka, tatítek, dvojčata Polly a Jack, malá Daisy, kocourek Otto a dvě nezbedné myšky žijící pod podlahou Spike a Ruby. Pro žáka: - učebnice s novými stránkami zaměřenými na kulturu a svátky, s motivujícími činnostmi v rámci angličtiny na doma a s důrazem na mezipředmětové vztahy - pracovní sešit s motivačními samolepkami, pomocí kterých si dítě zaznamenává nové učivo, vystřihovánky, a audio CD s nahrávkami písniček a příběhů z Happy House - webová stránka: www.oup.com/elt/happyhouse Pro učitele: - metodická příručka v češtině s přípravami na každou hodinu, se zásobníkem her a abecedně řazeným anglicko-českým slovníčkem s fonetickým přepisem - třídní audio CD s nahrávkami písniček ve verzi karaoke - DVD s videoklipy s britskými reáliemi a animovanými příběhy Spipa a Ruby - iTools disk  pro prezenci učiva ve třídě, s funkcemi na tvoření vlastních pracovních listů a mnoha dalšími digitálními výukovými programy - Teacher´s Resource Pack/ balíček materiálů pro učitele obsahuje:      maňásky, 40 karet s příběhy, karty s obrázky, plakát     Teacher´s Resource Book s kopírovatelnými pracovními listy ke každé lekci na upevnění a rozšíření učiva s poznámkami pro učitele, dále jsou zde kopírovatelné skladací knížky s příběhy,                    kopírovatelné malé karty s obrázky a se slovy pro děti      Evaluation Book s testy ke každé lekci a závěrečným testem na poslech a mluvení, jsou zde také na každou lekci tabulky k hodnocení jazykových znalostí dětí, arch na hodnocení postojů a                pokroků jednotlivých dětí  a rady k vedení portfolia       - The Teacher´s Resource Top-up Pack/ rozšiřující balíček pro učitele:      7 plakátů k jednotlivým lekcím      20 karek s obrázky k písničkám      plakát s geometrickými tvary   -  webová stránky: www.oup.com/elt/happyhouse kniha, Happy House 2 Third Edition Učebnice, , Oxford University Press


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.