Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Magdalena Wagnerová: Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě

Knihy

Magdalena Wagnerová: Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě (kniha obsahuje dvě volné vstupenky na hrad Okoř) - Magdalena Wagnerová. Zříceniny, ruiny, zhrouceniny, torza, zbytky původně celistvých lidských staveb, které postupem času zchátraly, protože o ně lidé přestali mít zájem, anebo poničené v důsledku přírodních katastrof či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství zřícenin v Če..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magdalena Wagnerová: Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě koupíte i tady

Specifikace Magdalena Wagnerová: Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 192 Kč

Zříceniny, ruiny, zhrouceniny, torza, zbytky původně celistvých lidských staveb, které postupem času zchátraly, protože o ně lidé přestali mít zájem, anebo poničené v důsledku přírodních katastrof či ... a dál?

Produkt Magdalena Wagnerová: Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě

Magdalena Wagnerová: Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě - parametry

Název produktu: Magdalena Wagnerová: Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě (kniha obsahuje dvě volné vstupenky na hrad Okoř) - Magdalena Wagnerová. Zříceniny, ruiny, zhrouceniny, torza, zbytky původně celistvých lidských staveb, které postupem času zchátraly, protože o ně lidé přestali mít zájem, anebo poničené v důsledku přírodních katastrof či válečných událostí, ty všechny patří k ceným výpovědním důkazům o naší minulosti. I když jde většinou o torza, která už dávno nejsou udržovaná a vystavená povětrnostním vlivům postupně chátrají, jsou tedy odsouzená k postupnému zániku, přesto se stále a znovu stávají oblíbeným cílem výletníků, inspirací umělců i předmětem vědeckého zkoumání odborníků. I když slovo „zřícenina“ může označovat jakoukoli zchátralou stavbu, nejčastěji tímto termínem bývají označovaná torza byvších opevněných šlechtických sídel, jako byly hrady, hrádky, tvrze anebo později zámky. Každá z těchto zřícenin má svoji nezaměnitelnou, osobitou minulost a v propojení s historií kraje nabývá významných výpovědních hodnot. Současně dotváří ráz krajiny a většinou se stává nezaměnitelnou dominantou charakteristického panoramatu, jako například v případě Českého ráje, který je ztotožňovaný s obrysem zřícenin hradu Trosky, anebo Máchova kraje, jehož neodlučitelnou součástí jsou zříceniny hradu Bezděz. Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě (kniha obsahuje dvě volné vstupenky na hrad Okoř) - Magdalena Wagnerová od nakladatelství v kategorii | Hobby | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.