Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla: Kávu ne, radši infuzi

Knihy

Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla: Kávu ne, radši infuzi

Hodnocení: 1x
  • 4

Kávu ne, radši infuzi – Bruselské postřehy českého eurokomisaře. A zákulisní historky jeho asistentky - Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla. Vladimír Špidla, donedávna evropský komisař pro sociální záležitosti, a jeho bývalá asistentka Magdaléna Frouzová se ohlížejí za pěti lety strávenými v Bruselu. Nabízejí přitom ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kávu ne, radši infuzi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla: Kávu ne, radši infuzi koupíte i tady

Specifikace Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla: Kávu ne, radši infuzi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 31 Kč

Zatímco krátké úvahy bývalého premiéra, které si původně psal ve formě blogu, se kromě každodenních postřehů a vzpomínek věnují sociálním tématům a problémům dnešní Evropy, publicistka Magdaléna Frouz ... a dál?

Produkt Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla: Kávu ne, radši infuzi

Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla: Kávu ne, radši infuzi - parametry

Název produktu: Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla: Kávu ne, radši infuzi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 31 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kávu ne, radši infuzi – Bruselské postřehy českého eurokomisaře. A zákulisní historky jeho asistentky - Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla. Vladimír Špidla, donedávna evropský komisař pro sociální záležitosti, a jeho bývalá asistentka Magdaléna Frouzová se ohlížejí za pěti lety strávenými v Bruselu. Nabízejí přitom dva zcela odlišné pohledy. Zatímco krátké úvahy bývalého premiéra, které si původně psal ve formě blogu, se kromě každodenních postřehů a vzpomínek věnují sociálním tématům a problémům dnešní Evropy, publicistka Magdaléna Frouzová nabízí příhody ze zákulisí. Ke každé kapitole svého tehdejšího šéfa přidává osobní zážitky a líčení katastrof, kterým se začínající asistenti a asistentky v prostředí evropských institucí nevyhnou. Přináší tak netradiční pohled nejen na reálné fungování Evropské komise a jejích sekretariátů, nýbrž i na samotného Vladimíra Špidlu. Politika Evropské unie garantuje podle Vladimíra Špidly navzdory své složitosti a zdlouhavosti navýsost demokratické rozhodování a zohlednění všech zájmových skupin i členských zemí bez ohledu na jejich velikost: je to vysoká škola diplomacie a umění kompromisu. Díky zkušenosti dvou lidí, kteří zažili „jak se dělá Evropa“ na vlastní kůži, se my, kteří jsme prosluli svým euroskepticismem a evropské instituce vnímáme často jako zaopatřovací ústav pro zasloužilé či naopak nepohodlné politiky, můžeme nejen zamyslet nad tím, jestli se trucovitým postojem sami neodsuzujeme k bezvýznamnosti, ale i zasmát a pobavit. Kávu ne, radši infuzi – Bruselské postřehy českého eurokomisaře. A zákulisní historky jeho asistentky - Magdaléna Frouzová, Vladimír Špidla od nakladatelství v kategorii | r. 1989 - 2000 za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Reprezentativní výbor z Mišny, Tosefty, midrašů, jeruzalémského a babylonského Talmudu s úvody k jejich dobovému pozadí a myšlenkovému svérázu. U nás dosud nejrozsáhlejší soubor památek hebrejské a aramejsky psané knihovny rabínského židovství od 2. do 7. století obecného letopočtu. Jde o normativní období židovského myšlení, které se ovšem rozvíjí a přetváří podnes. Kniha představuje židovské dějiny od zboření Chrámu v Jeruzalémě roku 70 přes navzájem provázané, a přece odlišné cesty palestinského a babylonského židovstva až po nástup islámu. Počáteční kapitoly přinášejí stručný náčrt dějin rabínského hnutí a zasazují je do širšího kontextu dějin pozdní antiky. Představují systém rabínského myšlení, jeho nejdůležitější postavy a nejdůležitější termíny. Úvody k jednotlivým textům podávají literární, historickou a myšlenkovou charakteristiku děl, z nichž jsou ukázky uvedeny. Veškeré překlady jsou opatřeny rozsáhlým poznámkovým aparátem, který umožňuje porozumění literatuře vzniklé ve

světě představ zcela odlišných, než jsou naše, a přece si i dnes zachovávajících svou inspirativnost.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.