MENU

Srovnání cen » Zboží pro děti » Hračky » Ostatní z kategorie hračky » Srovnání cen MAC TOYS Šílený profesor

Ostatní z kategorie hračky

MAC TOYS Šílený profesor

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 8590439116974

Máš pod čepicí? Tak si to připrav – budeš tasit. MAC TOYS Šílený profesor totiž vytasí tebe. Prověří tvé vědomosti a také slovní zásobu. Je nejchytřejší ze všech a pořádně netrpělivý. Když neodpovíš, udělí ti trestnou nulu. Když odpovídáš pomalu, dostaneš ji taky. Jako správný génius je profesor značně nepředvídatelný, takže může pravidla hry kdykoli změnit. S ním prostě neusneš. Ale možná vyhraješ – pokud zvládneš zpod čepice vytasit více slov než ostatní. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme MAC TOYS Šílený profesor

Nejlevnější nabídky

Specifikace MAC TOYS Šílený profesor

Kategorie Ostatní z kategorie hračky
Výrobce Mac Toys
Nejnižší cena 564 Kč

Odpověz dřív, než bude pozdě! Profesor tě vyzývá, dokaž, že víš tolik, co on! Najdi odpověď na zadané téma, odpověz a stisknutím jeho hlavy hraje další hráč... Šílený profesor je značně netrpělivý. Když začne být hra pomalá a nudná, tak hráče zastaví a udělí mu trestný bod. Profesor je nepředvídatelný a mění pravidla během hry. Může se stát cokoli. Žádné čtení návodu, šílený profesor se o vše postará. Hra podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Vyber si téma, na které hráči budou muset říkat slova. » ... a dál?

Produkt MAC TOYS Šílený profesor

MAC TOYS Šílený profesor - parametry

Název produktu: MAC TOYS Šílený profesor
Výrobce: Mac Toys
Minimální cena: 564 Kč
Maximální cena: 839 Kč
Ušetríte až: 275 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Šílený profesor je hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Hra nabízí až 500 témat pro nekonečnou zábavu. Ale není vše tak jednoduché. Šílený profesor je nepředvídatelný a v průběhu hry dokáže změnit pravidla. Hráči musí být pozorní a na dané téma říkat slova okamžitě. Pokud hráč neodpoví, dostává trestnou nulu. Kdo má nejméně trestných nul, vyhrává. Hra je určena pro 2 až 10 hráčů. Postava profesora je velká 13 cm a je vyrobena z plastu. K provozu potřebuje 3x AAA baterie, které jsou součástí. Hra je vhodná pro děti od 8 let. Hra Šílený profesorVhodná pro děti od 8 letHra je určena pro 2 - 10 hráčůPodporuje a rozšiřuje slovní zásobu hráčůZvolte téma a vymýšlejte slovaKdo neví žádné vhodné slovo, dostává trestnou nulu, kdo má trestných nul nejméně – vyhráváPostava Šíleného profesora je vyrobena z plastu a je 13 cm velkáK provozu je třeba 3x AAA baterie, které jsou součástíBaleno v krabici o rozměrech 24 x 30 x 11,5 cm A takto je hra Šílený profesor zábavná:

Společenská hra pro 2–10 hráčů, doporučený věk od 8 let, česká lokalizace . Společenská hra podporující slovní zásobu dětí i dospělých. Vhodné pro děti od 8 let. Máte rádi společenské hry, u kterých se baví celá rodina? Pořiďte si hru Šílený profesor. Tato hra ukáže, jakou kdo má slovní zásobu. Můžou hrát děti i dospělí. Zvolíte téma a říkejte slova, kdo to nestihne v daném termínu, tomu uloží šílený profesor trestnou nulu. Ten, kdo získá nejméně trestných nul vyhrává. Hra je velmi jednoduchá, zábavná a chytlavá. Užijete si hodiny skvělé zábavy. Klíčové vlastnostispolečenská hrapodporuje slovní zásobuvhodná pro děti od 8 letzabaví děti i dospělérozměry: 8,7 × 10,7 × 13 cm

Odpověz dřív, než bude pozdě! Profesor tě vyzývá, dokaž, že víš tolik, co on! Najdi odpověď na zadané téma, odpověz a stisknutím jeho hlavy hraje další hráč... Šílený profesor je značně netrpělivý. Když začne být hra pomalá a nudná, tak hráče zastaví a udělí mu trestný bod. Profesor je nepředvídatelný a mění pravidla během hry. Může se stát cokoli. Žádné čtení návodu, šílený profesor se o vše postará. Hra podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Vyber si téma, na které hráči budou muset říkat slova. Pokud někdo neví už žádné slovo, tak dostane trestný bod. Ten, kdo má nejnižší počet trestných bodů, vyhrává. Hra obsahuje: šíleného profesora včetně baterií (3x AAA).

Mac Toys Šílený profesor Šílený profesor je nepředvídatelnou postavičkou, která dokáže měnit pravidla během hry. Hráči by měli být během hry tedy obezřetní a odpovídat na pokládané otázky zavčasu. Pokud není hráč schopen odpovědi, utrží trestný bod. Ten hráč, který obhájjí hru s nejmenším počtem trestných bodů, vyhrává. Ve hře je až 500 témat pro nekonečnou zábavu. Zahrejte si s dětmi Šíleného profesora a rozšiřte si slovní zásobu! Vhodné pro děti od 8 let

Počet hráčů: 2-10

Výška profesora: 13 cm

Baterie: 3x AAA (součástí balení)


Mac Toys - Šílený profesor CZ, 2 - 10 hráčů, od 8 let&l


Přidat recenzi pro MAC TOYS Šílený profesor

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

MAC TOYS Pravda nebo lež

MAC TOYS Pravda nebo lež

Rychlá, zábavná a naučná hra pro každou příležitost. Zahrej si s rodinou nebo kamarády a užijte si spoustu zábavy. Každý hráč si nejprve určí barvu, pod kterou bude hrát. Moderátor klade otázky z 1000 nahraných tvrzení. Úkolem každého hráče je rychle »

od 789 Kč

ve 3 obchodech

Mac Toys Kouzelnická sada

Mac Toys Kouzelnická sada

Dětský kouzelnický set Mac Toys Pokud vaše dítě miluje svět kouzlení a iluzí, je pro něj tato sada tím pravým dárkem. Najde v ní vše, co správný kouzelník potřebuje k vytvoření jedinečného představení. Součástí sady je navíc návod, pomocí kterého se váš »

od 430 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.