MAC TOYS Šílený profesor
MAC TOYS Šílený profesor

MAC TOYS Šílený profesor

od 399 Kč
Šílený profesor je hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Hra nabízí až 500 témat pro nekonečnou zábavu. Ale není vše tak jednoduché. Šílený profesor je nepředvídatelný a v průběhu hry dokáže změnit pravidla. Hráči musí být pozorní a na dané téma říkat slova okamžitě. Pokud hráč neodpoví, dostává trestnou nulu. Kdo má nejméně trestných nul, vyhrává. Hra je určena pro 2 až 10 hráčů. Postava profesora je velká 13 cm a je vyrobena z…
Bscom
Za dopravu 79 Kč Skladem
582 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MAC TOYS Šílený profesor
Výrobce: Mac Toys
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetříte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Věk od:
Určení:
Soubor her:
Ne
Elektrické hry:
Ne
Deskové hry:
Ne
Retro hry:
Ne

Popis produktu

Šílený profesor je hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Hra nabízí až 500 témat pro nekonečnou zábavu. Ale není vše tak jednoduché. Šílený profesor je nepředvídatelný a v průběhu hry dokáže změnit pravidla. Hráči musí být pozorní a na dané téma říkat slova okamžitě. Pokud hráč neodpoví, dostává trestnou nulu. Kdo má nejméně trestných nul, vyhrává. Hra je určena pro 2 až 10 hráčů. Postava profesora je velká 13 cm a je vyrobena z plastu. K provozu potřebuje 3x AAA baterie, které jsou součástí. Hra je vhodná pro děti od 8 let. Hra Šílený profesorVhodná pro děti od 8 letHra je určena pro 2 - 10 hráčůPodporuje a rozšiřuje slovní zásobu hráčůZvolte téma a vymýšlejte slovaKdo neví žádné vhodné slovo, dostává trestnou nulu, kdo má trestných nul nejméně – vyhráváPostava Šíleného profesora je vyrobena z plastu a je 13 cm velkáK provozu je třeba 3x AAA baterie, které jsou součástíBaleno v krabici o rozměrech 24 x 30 x 11,5 cm A takto je hra Šílený profesor zábavná: Společenská hra pro 2–10 hráčů, doporučený věk od 8 let, česká lokalizace . Společenská hra podporující slovní zásobu dětí i dospělých. Vhodné pro děti od 8 let. Máte rádi společenské hry, u kterých se baví celá rodina? Pořiďte si hru Šílený profesor. Tato hra ukáže, jakou kdo má slovní zásobu. Můžou hrát děti i dospělí. Zvolíte téma a říkejte slova, kdo to nestihne v daném termínu, tomu uloží šílený profesor trestnou nulu. Ten, kdo získá nejméně trestných nul vyhrává. Hra je velmi jednoduchá, zábavná a chytlavá. Užijete si hodiny skvělé zábavy. Klíčové vlastnostispolečenská hrapodporuje slovní zásobuvhodná pro děti od 8 letzabaví děti i dospělérozměry: 8,7 × 10,7 × 13 cm Odpověz dřív, než bude pozdě! Profesor tě vyzývá, dokaž, že víš tolik, co on! Najdi odpověď na zadané téma, odpověz a stisknutím jeho hlavy hraje další hráč... Šílený profesor je značně netrpělivý. Když začne být hra pomalá a nudná, tak hráče zastaví a udělí mu trestný bod. Profesor je nepředvídatelný a mění pravidla během hry. Může se stát cokoli. Žádné čtení návodu, šílený profesor se o vše postará. Hra podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Vyber si téma, na které hráči budou muset říkat slova. Pokud někdo neví už žádné slovo, tak dostane trestný bod. Ten, kdo má nejnižší počet trestných bodů, vyhrává. Hra obsahuje: šíleného profesora včetně baterií (3x AAA).

Mac Toys Šílený profesor

Šílený profesor je nepředvídatelnou postavičkou, která dokáže měnit pravidla během hry. Hráči by měli být během hry tedy obezřetní a odpovídat na pokládané otázky zavčasu. Pokud není hráč schopen odpovědi, utrží trestný bod. Ten hráč, který obhájjí hru s nejmenším počtem trestných bodů, vyhrává.

Ve hře je až 500 témat pro nekonečnou zábavu.

Zahrejte si s dětmi Šíleného profesora a rozšiřte si slovní zásobu!

Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 2-10 Výška profesora: 13 cm Baterie: 3x AAA (součástí balení)

<br> <b>Mac Toys - Šílený profesor CZ, 2 - 10 hráčů, od 8 let</b>&l

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.