MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Mindok Krycí jména

Deskové hry

Mindok Krycí jména

Hodnocení: 14x
 • 3.14286
EAN: 8595558302239

Zahrajte si na tajné agenty, odhalte ostatní spoluhráče a vyhněte se nebezpečnému vrahovi! S touto výbornou společenskou hrou skvěle zabavíte sebe i své přátele, rozšíříte svou slovní zásobu a výborně protrénujete své logické myšlení. Postatou hry je vytvoření dvou špionážních týmu s hlavními agenty. Ti dávají nápovědy svým podřízeným, aby našli své spoluhráče a odhalili jejich identitu pod krycími jmény. Musíte se však také vyhnout nebezpečnému vrahovi. Napínavá a zábavná hra pro 2-8 hráčů. více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme Mindok Krycí jména

Nejlevnější nabídky

Mindok Krycí jména v kostce

Průměrné hodnocení

3,1
 • 3.14286

Na základě 14 hodnocení

63 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Mindok Krycí jména

 • má ocenění hra roku 2016 nebo tak nějak
 • ke hře nepotřebujete žádné zvláštní vědomosti.
 • Rychle se naučí

Čerstvá hodnocení Mindok Krycí jména

 • 5

michal, 10. února 2017

 • skvělá hra
 • má ocenění hra roku 2016 nebo tak nějak
 • ke hře nepotřebujete žádné zvláštní vědomosti.
 • Rychle se naučí

Koupili jsme na doporučení kamaráda, neváhal jsem, protože hra vyhrála ocenění minulý rok. Je to skvělá zábava, obzvlášť, když už máte něco vypito, tak je to občas dost těžké. Hru dovede hrát široké spektrum lidí, což je často na akcích výhoda.


Specifikace Mindok Krycí jména

Kategorie Deskové hry
Výrobce MINDOK
Nejnižší cena 399 Kč
Počet hráčů 2 - 8
Věk od 8 - 11 let

Krycí jména jsou výborná deduktivní párty hra, v níž se snažíte za pomoci hlavního špióna kontaktovat všechny své agenty. Občas se vám to nepodaří a oslovíte náhodné kolemjdoucí či agenty protistrany, avšak pozor na kontakt s nájemných vrahem. Krycí jména jsou skvělá párty hra, protože je může hrát prakticky nekonečný počet hráčů. Ti se rozdělí do 2 špionážních útvarů a každý si zvolí svého šéfa. Jen ten zná identitu svých agentů. Ostatním jsou známa právě jen krycí jména, pod nimiž se může skrývat kdokoliv. » ... a dál?

Produkt Mindok Krycí jména

Mindok Krycí jména - parametry

Název produktu: Mindok Krycí jména
Výrobce: MINDOK
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 659 Kč
Ušetríte až: 260 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 14 x
Hodnocení:
 • 3.14286
Počet hráčů 2 - 8
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

  Krycí jména (Codenames) - Hlavní špión řekne: "Vlna 2". Najdete ta dvě správná slova, která vám pomohou k vítězství?Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy.

Obsah 16 karet agentů ve dvou barvách

1 karta dvojitého agenta

7 karet náhodných kolemjdoucích

1 karta nájemného vraha

40 karet klíčů

1 pravidla hry

1 stojánek na karty

1 přesýpací hodiny

200 karet se 400 krycími jmény Ocenění 2015 Golden Geek - Nejlepší rodinná hra - vítěz2015 Golden Geek - Nejlepší inovativní hra - nominace2015 Golden Geek - Nejlepší párty hra - vítěz2015 Golden Geek - Hra roku - nominace2016 Spiel des Jahres - nominace2016 SXSW Tabletop - Hra roku - nominace2016 Hrajeme.cz - vítěz

 

Herní mechanismy Paměť (Memory)

Partnerství (Partnerships)

Zkus štěstí (Press your lucky)

Párty hra pro 2 - 8 hráčů, doporučený věk od 10 let. Zahrajte si na agenty jako v americkém filmu a rozšiřte svou slovní zásobu i logické myšlení! Zahrajte si na agenty jako v americkém filmu a rozšiřte svou slovní zásobu i logické myšlení! Tato zajímavá hra se objevuje na trhu jako novinka podzimu 2015 a nyní si ji můžete objednat v našem e-shopu a být tak mezi prvními tajnými agenty, kteří se o téhle hře dozvědí téměř vše! Hra začíná vytvořením dvou špionážních týmů, kde v každém velí hlavní agent. Ten svým podřízeným sděluje polohu ostatních tajných agentů a udává pokyny, aby své kolegy kontaktovali. Agenti jsou však známí pod krycími jmény a není jednoduché je odhalit. Hrací plocha se skládá z karet, které v sobě ukrývají celkem 25 osob a to jak agenty, tak nepřátele, neutrální osoby i vraha. Vedoucí týmu se střídají v nápovědách. Podstatou této společenské hry je vyhnout se kartě vraha a uhodnout všechny správné karty agentů. Nápověda je vyjádřena pouze jedním slovem a

Nejlepší párty hra současnosti podle největšího herního portálu BoardGameGeek - to jsou Krycí jména od Vládi Chvátila. Krycí jména hrají na dva týmy představující špionážní skupiny. Jeden z týmu je kapitán, který napovídá ostatním členům týmu, kde jsou ukryti jejich ostatní tajní agenti, aby je kontaktovali. Známá jsou ale pouze jejich krycí jména... Během svého kola dává kapitán svému týmu nápovědu, např. auto 4 . Hráči pak vybírají vhodné karty až do počtu zadaného čísla (např. kolo , elektrický , prázdniny a cena ). Volbou špatného slova (které nepatří jejich týmu) kolo končí, pokud zvolí kartu s vrahem , prohrávají okamžitě. Pokud žádný z týmů nenarazí na vraha , vítězí ten tým, který odkryje všechna jemu náležející slova. Hra je v kompletně přeložená do češtiny. Odkazy video (anglicky)


Recenze Mindok Krycí jména

Přidáno: 2. listopadu 2017

michal, 10. února 2017


PRO:   skvělá hra
  má ocenění hra roku 2016 nebo tak nějak
  ke hře nepotřebujete žádné zvláštní vědomosti.
  Rychle se naučí

Koupili jsme na doporučení kamaráda, neváhal jsem, protože hra vyhrála ocenění minulý rok. Je to skvělá zábava, obzvlášť, když už máte něco vypito, tak je to občas dost těžké. Hru dovede hrát široké spektrum lidí, což je často na akcích výhoda.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Mindok Krycí jména

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Piatnik: Tik tak bum!

Piatnik: Tik tak bum!

Typ deskové hry: Activity Doba hraní: do 30 min. Doporučený věk: od 12 let Počet hráčů: 2 - 8 * Hra obsahuje: 55 karet - každá z nich umožňuje vytvořit pomocí slabik na obou stranách různá slova. Kostku se třemi různými symboly na protějších stranách. »

od 339 Kč

v 7 obchodech

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Soubor obsahuje 4 hry s ilustracemi z Večerníčků. Obsah: 1 oboustranný herní plán 1 hrací kostka s body 6 figurek 25 karet Černého Petra 48 kartiček pexesa 1 pravidla Aktivity společnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou »

od 225 Kč

v 11 obchodech

MINDOK Krycí jména: Duet

MINDOK Krycí jména: Duet

Společenská hra , doporučený věk od 11 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Společenská hra s názvem Krycí jména: Duet od značky MINDOK je variací světově proslulé hry ve speciální úpravě jen pro dva hráče. Stále stejný princip nápovědy »

od 396 Kč

v 7 obchodech

BLACKFIRE Decrypto

BLACKFIRE Decrypto

Párty hra pro 4–8 hráčů, vhodné od 12 let, alespoň na 15 min hraní . Jedinečná a originální párty hra Decrypto od Blackfire vtáhne všechny, kteří rádi luští tajné zprávy a hrají si se slovy a slovními asociacemi. Hráči jsou rozděleni do dvou týmů a jejich »

od 479 Kč

v 7 obchodech

MINDOK Krycí jména - Obrázky

MINDOK Krycí jména - Obrázky

Krycí jména je deduktivní hra, ve které hledáte podle asociací tajné agenty pod jejich krycími jmény. Hráči se rozdělí na dva týmy. Každému velí hlavní agent, který svým podřízeným dává jednoslovnou nápovědu a ti se podle ní snaží najít taková krycí »

od 389 Kč

v 12 obchodech

Fantasy Flight Games MARVEL: Rukavice nekonečna

Fantasy Flight Games MARVEL: Rukavice nekonečna

MARVEL: Rukavice nekonečna OSUD VESMÍRU JE VE VAŠICH RUKOU!V této svižné karetní hře budete riskovat a dedukovat, abyste rozhodli o osudu vesmíru! Hrajte za Thanose a najděte všechny kameny nekonečna, nebo za tým hrdinů, který se ho snaží zastavit. »

od 447 Kč

v 6 obchodech

Albi Cortex Kids

Albi Cortex Kids

Dětská varianta unikátní vzdělávací hry Cortex je vhodná pro děti již od 6 let. Ve hře budou děti čelit 8 různým typům úkolů. Procvičí si logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost rozpoznávat předměty podle hmatu.   Specifikace: Ve vzdělávací »

od 309 Kč

v 8 obchodech

DINO Sequence

DINO Sequence

Společenská hra pro 2–12 hráčů, vhodné od 7 let, alespoň na 20 min hraní . Předveďte své taktické dovednosti ve hře Sequence. Tuto strategickou společenskou hru si můžete zahrát již ve dvou hráčích nebo se bude báječně hodit na herní párty. Hrát může až »

od 489 Kč

v 13 obchodech

MINDOK Přines si svou knihu

MINDOK Přines si svou knihu

Z vaší staré oblíbené knížky se teď stane vaše oblíbená hra! Zvolte kartu zadání a pak rychle listujte, abyste vyhověli zadání (a sudímu!) co nejvtipnějším příspěvkem. Najdete „směšný titulek z bulvárních novin“ v nejnovějším bestselleru? A co „radu na »

od 399 Kč

v 5 obchodech

MINDOK V pasti

MINDOK V pasti

Mindok - V pasti, 4 - 8 hráčů, od 8 let Vítejte u nás v podzemí! Podaří se vám přes nástrahy dostat až k příšeře, porazit ji a získat její poklad? V pasti je »

od 357 Kč

v 9 obchodech

DINO Diamantový les

DINO Diamantový les

Diamantový les je dětská strategická hra, která potrápí paměť nejednoho hráče. Hráči coby trpaslíci se v ní potácí poslepu a po paměti v temném lese a snaží se jako první najít čtyři barevné diamanty. Z herního plánu vidí současně vždy jen několik málo »

od 299 Kč

v 9 obchodech

Albi Cortex pro děti 2

Albi Cortex pro děti 2

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Máte doma společenskou hru Cortex pro děti a už vás v ní nic nepřekvapí? Pak je tady Cortex pro děti 2, který obsahuje zbrusu nové úkoly a vychází ze stejných principů. Na »

od 299 Kč

v 5 obchodech

MINDOK To je otázka!

MINDOK To je otázka!

Co by ti více chybělo, kdyby ze světa zmizelo? Čokoláda, nebo lesy? To je otázka! A přesně na takové otázky budete odpovídat v této hře. Hráči se střídají v pokládání otázek. Vyberte si dvě karty z ruky, »

od 294 Kč

v 6 obchodech

Dino Toys Dino Z pohádky do pohádky

Dino Toys Dino Z pohádky do pohádky

Desková hra - dětská a rodinná hra, pro kohokoliv, vhodné od 6 let, pro 2 až 6 hráčů, délka hry minimálně 45 min . Z pohádky do pohádky je společenská hra pro nejmenší. Nyní je i v retro edici s krásnými dřevěnými postavičkami. Hráči se ocitnou ve světě »

od 269 Kč

v 8 obchodech

Mindok Hravé kroužky

Mindok Hravé kroužky

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 6 let Doba hraní: 15 min Typ hry: Logická; Ostatní dětské Hravé kroužky jsou originální postřehové hry pro děti i dospělé. V každém kole hry otočíte kartu zadání a podle ní se budete snažit navléknout si co »

od 233 Kč

v 5 obchodech

DINO Peppa pig

DINO Peppa pig

Veselá hra při níž potrénujete jednoduchou strategii, postřeh, barvy a zároveň si užijete legraci při plnění interaktnivních úkolů.Prasátko Pepina je britský dětský animovaný televizní seriál. Příběh je o malém prasátku Peppě a její rodině a přátelích. »

od 189 Kč

v 12 obchodech

ADC Blackfire hra karetní Hra o trůny

ADC Blackfire hra karetní Hra o trůny

Velké rody Západozemí se střetávají jeden s druhým v hořkém soupeření napříč Sedmi královstvími až za Úzké moře. Spoj své síly s rodem Starků, Targaryenů, Baratheonů, Greyjoyů, Martellů, Lannisterů čiTyrellů v jejich snaze o ovládnutí Železného trůnu nebo »

od 815 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Milostný dopis

BLACKFIRE Milostný dopis

Milostný dopis Nová verze světového bestselleru Milostný dopis z roku 2019. Ve hře Milostný dopis spolu soupeří 2–6 princezniných nápadníků. Ti se budou snažit doručit své psaní do rukou princezny, která hledá ideálního partnera, po jehož boku by mohla »

od 312 Kč

ve 4 obchodech

Albi Moje první experimenty

Albi Moje první experimenty

Kreativní sada doporučený věk od 6 let. Kreativní sada z edice Hraj si a poznávej nabízí zvídavým a chytrým dětem spoustu zajímavých experimentů. Zábavnou formou seznamuje se základy fyziky, chemie nebo třeba optiky.Milují vaše děti experimenty? Potom tu »

od 499 Kč

ve 4 obchodech

Rexhry Představ si!

Rexhry Představ si!

Párty hra pro 3–8 hráčů, doporučený věk od 10 let, alespoň na 30 min hraní . Představ si! je párty hra, kterou může hrát naráz tři až osm hráčů a nabídne tak spoustu zábavy pro partu přátel či rodinu. Hra je vhodná zejména pro starší děti od 12 let, »

od 469 Kč

ve 4 obchodech

Rexport Pekelný stroj: Moriarty vs. Sherlock

Rexport Pekelný stroj: Moriarty vs. Sherlock

Společenská hra pro 4–8 hráčů, vhodné od 8 let, alespoň na 15 min hraní . Originálně zpracovaná a zábavná hra Pekelný stroj: Moriarty vs. Sherlock oživí každou vaši párty. Jedná se o karetní hru, kde proti sobě stojí dva týmy hráčů. Tým ďábelského »

od 299 Kč

ve 4 obchodech

MINDOK Krycie mená: Duet

MINDOK Krycie mená: Duet

Společenská hra pro 2 hráče, doporučený věk od 10 let, alespoň na 15 min hraní, slovenská lokalizace . Úspěšná hra Krycí jména se dočkala nové verze s podtitulem Duet. Jak název napovídá, je určena pro dva hráče. Základní pravidla zůstávají v porovnání s »

od 399 Kč

ve 3 obchodech

Dino Anna a Elsa

Dino Anna a Elsa

Společenská hra pro 2 - 6 hráčů, doporučený věk od 5 let. Společenská hra Anna & Elsa je vhodná pro děti od 5 let, určena je pro 2 - 6 hráčů. Velice zábavná a dobrodružná hra vás okamžitě vtáhne do svého děje.Chcete udělat dětem radost? Pojďte si s nimi »

od 299 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.