Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lukáš Vacek: Zákon o spotřebitelském úvěru

Učebnice/Odborná literatura

Lukáš Vacek: Zákon o spotřebitelském úvěru

Hodnocení: 1x
  • 5

(č. 145/2010 Sb.) - Komentář. Kniha je dosud jediným komentářem na trhu, který zohledňuje zásadní novelu zákona o spotřebitelském úvěru provedenou zákonem č. 43/2013 Sb. Výklad reaguje na nabytí účinnosti nového občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. a vyrovnává se s dopady obecných změn v soukromém právu na oblast ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.05358
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Zákon o spotřebitelském..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Vacek: Zákon o spotřebitelském úvěru koupíte i tady

Specifikace Lukáš Vacek: Zákon o spotřebitelském úvěru

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 774 Kč

Kniha – autor Lukáš Vacek, 448 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Kniha je dosud jediným komentářem na trhu, který zohledňuje zásadní novelu zákona o spotřebitelském úvěru provedenou zákonem č. 43/2013 Sb. Výklad reaguje na nabytí účinnosti nového občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. a vyrovnává se s dopady obecných změn v soukromém právu na oblast spotřebitelského úvěru, zároveň však sleduje předchozí právní úpravu podle občanského zákoníku č. 40/1964 Sb., v jehož režimu byly uzavřeny starší smlouvy o » ... a dál?

Produkt Lukáš Vacek: Zákon o spotřebitelském úvěru

Lukáš Vacek: Zákon o spotřebitelském úvěru - parametry

Název produktu: Lukáš Vacek: Zákon o spotřebitelském úvěru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 774 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetríte až: 216 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

(č. 145/2010 Sb.) - Komentář. Kniha je dosud jediným komentářem na trhu, který zohledňuje zásadní novelu zákona o spotřebitelském úvěru provedenou zákonem č. 43/2013 Sb. Výklad reaguje na nabytí účinnosti nového občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. a vyrovnává se s dopady obecných změn v soukromém právu na oblast spotřebitelského úvěru, zároveň však sleduje předchozí právní úpravu podle občanského zákoníku č. 40/1964 Sb., v jehož režimu byly uzavřeny starší smlouvy o spotřebitelském úvěru.   Výklad je soustředěn na sporné a problematické situace vznikající v souvislosti se spotřebitelským úvěrem a obsahuje řadu konkrétních příkladů, včetně podrobných postupů pro správný výpočet ukazatele roční procentní sazby nákladů na spotřebitelský úvěr. Vedle toho komentář obsahuje rozsáhlou judikaturu českých i evropských soudů, nejaktuálnější rozhodnutí finančního arbitra a klíčová výkladová stanoviska České národní banky.   Kniha bude sloužit jako každodenní vodítko pro osoby, které spotřebitelské úvěry podnikatelsky nabízejí, stejně jako pro pracovníky spotřebitelských organizací či neziskových dluhových poraden, kteří spotřebitelům pomáhají řešit složitou dluhovou situaci, a v neposlední řadě také pro pracovníky orgánů dohledu, soudy nebo finančního arbitra.   Mgr. Lukáš Vacek působil řadu let jako vedoucí oddělení Retailové finanční služby a ochrana spotřebitele na finančním trhu na Ministerstvu financí a z této pozice byl autorem zákona o spotřebitelském úvěru i jeho dosud jediné novely – zákona č. 43/2013 Sb. Od roku 2013 coby zástupce finančního arbitra řeší zcela konkrétní případy jednotlivých spotřebitelů a je tak v bezprostředním kontaktu se situací na trhu poskytování spotřebitelských úvěrů. Lukáš VacekKomentářWolters Kluwer 2015Kniha, čeština, 448 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.