Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lukáš Richterek, Renata Holubová: Fyzika III Pracovní sešit 2

Učebnice/Odborná literatura

Lukáš Richterek, Renata Holubová: Fyzika III Pracovní sešit 2

Hodnocení: 1x
  • 4

{rtf1ansideff0{fonttbl{f0fnilfcharset238 Segoe UI;}{f1fnil Segoe UI;}} {*generator Msftedit 5.41.21.2510;}viewkind4uc1pardlang1029f0fs20 Pracovn'ed se'9ait k fyzice pro 8. ro'e8n'edk Z'8a a v'edcelet'e1 gymn'e1ziaf1par pardpar } . Pracovní sešit k 2. dílu Fyziky III nabízí širokou škálu cvičení, jejichž těžištěm jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Richterek, Renata Holubová: Fyzika III Pracovní sešit 2 koupíte i tady

Specifikace Lukáš Richterek, Renata Holubová: Fyzika III Pracovní sešit 2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 36 Kč

Pracovní sešit k 2. dílu Fyziky III nabízí širokou škálu cvičení, jejichž těžištěm jsou početní úlohy k procvičení fyzikálních vztahů. Doprovází je úlohy problémové, testovací, ale i křížovky či rébusy. Důraz je kladen také na informační analýzu textu. Součástí pracovního sešitu jsou návody k pokusům. Pracovní sešit je vydáván v žákovské a učitelské verzi, přičemž učitelská verze obsahuje navíc výsledky úloh, odpovědi na otázky a metodické poznámky. ... a dál?

Produkt Lukáš Richterek, Renata Holubová: Fyzika III Pracovní sešit 2

Lukáš Richterek, Renata Holubová: Fyzika III Pracovní sešit 2 - parametry

Název produktu: Lukáš Richterek, Renata Holubová: Fyzika III Pracovní sešit 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 56 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • {rtf1ansideff0{fonttbl{f0fnilfcharset238 Segoe UI;}{f1fnil Segoe UI;}} {
  • generator Msftedit 5.41.21.2510;}viewkind4uc1pardlang1029f0fs20 Pracovn'ed se'9ait k fyzice pro 8. ro'e8n'edk Z'8a a v'edcelet'e1 gymn'e1ziaf1par pardpar } . Pracovní sešit k 2. dílu Fyziky III nabízí širokou škálu cvičení, jejichž těžištěm jsou početní úlohy k procvičení fyzikálních vztahů. Doprovází je úlohy problémové, testovací, ale i křížovky či rébusy. Důraz je kladen také na informační analýzu textu. Součástí pracovního sešitu jsou návody k pokusům.  Pracovní sešit je vydáván v žákovské a učitelské verzi, přičemž učitelská verze obsahuje navíc výsledky úloh, odpovědi na otázky a metodické poznámky. Lukáš Richterek; Renata HolubováEnergie, teplo, kapaliny, plynyProdos 2014Kniha, čeština, 56 stran kniha, Fyzika III Pracovní sešit 2, Energie, teplo, kapaliny, plyny, Prodos

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.