Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Luigi Borriello, Edmondo Caruana: Slovní křesťanských mystiků

Knihy

Luigi Borriello, Edmondo Caruana: Slovní křesťanských mystiků

Hodnocení: 1x
  • 4

Slovník křesťanských mystiků je rozsáhlou a ucelenou encyklopedií osobností křesťanské spirituality a mystiky. Zachyceno je tu nejen zrození křesťanské mystiky v biblické a patristické epoše, středověké a raně novověké vrcholy západní mystiky, ale také pozoruhodné osudy a učení osobností posledních dvou staletích. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Luigi Borriello, Edmondo Caruana: Slovní křesťanských mystiků koupíte i tady

Specifikace Luigi Borriello, Edmondo Caruana: Slovní křesťanských mystiků

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 263 Kč

Slovník křesťanských mystiků je rozsáhlou a ucelenou encyklopedií osobností křesťanské spirituality a mystiky. Zachyceno je tu nejen zrození křesťanské mystiky v biblické a patristické epoše, středověké a raně novověké vrcholy západní mystiky, ale také pozoruhodné osudy a učení osobností posledních dvou staletích. Kromě klasiků západní mystiky si slovník všímá i velkých postav křesťanského Východu a několika velkých teologů, kteří mystické projevy i zkušenosti studovali, popsali a zpřístupnili druhým. Zvláštní » ... a dál?

Produkt Luigi Borriello, Edmondo Caruana: Slovní křesťanských mystiků

Luigi Borriello, Edmondo Caruana: Slovní křesťanských mystiků - parametry

Název produktu: Luigi Borriello, Edmondo Caruana: Slovní křesťanských mystiků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 263 Kč
Maximální cena: 618 Kč
Ušetríte až: 355 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slovník křesťanských mystiků je rozsáhlou a ucelenou encyklopedií osobností křesťanské spirituality a mystiky. Zachyceno je tu nejen zrození křesťanské mystiky v biblické a patristické epoše, středověké a raně novověké vrcholy západní mystiky, ale také pozoruhodné osudy a učení osobností posledních dvou staletích. Kromě klasiků západní mystiky si slovník všímá i velkých postav křesťanského Východu a několika velkých teologů, kteří mystické projevy i zkušenosti studovali, popsali a zpřístupnili druhým. Zvláštní hesla jsou věnována významným školám spirituality. Slovník křesťanských mystiků je rozsáhlým výborem z italské předlohy, na jejímž vzniku se podílel mezinárodní tým odborníků, mezi jinými i kardinál Tomáš Špidlík. Přínosem českého vydání jsou jak bohaté odkazy na české překlady děl mystiků, tak vlastní úvod do celé problematiky. Slovník křesťanských mystiků bude sloužit všem, kdo se seriózně zabývají teologií, dějinami křesťanského myšlení a kultury, historií, filozofií, dějinami umění a

literaturou.Obsahuje:celkem 252 heselnejvýznamnější osobnosti křesťanské mystiky a spiritualityúvod do fenoménu mystikypřehledové kulturně-geografické statěškoly spirituality a teologická reflexe mystikychronologický klíč k četbě heselobsáhlá česká bibliografie Slovník křesťanských mystiků - Luigi Borriello, Edmondo Caruana od authora Luigi Borriello, Edmondo Caruana a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.